Wpis z mikrobloga

O Chłopaki, ale znalazłem ciekawostkę.

Jak różnią się efekty odchudzającego się człowieka z siłownia, a takiego bez siłowni.

Małe info: W 2014 roku pierwszy raz w życiu odchudzałem się na poważnie. Zrobiłem to bez żadnej wiedzy, bez wspomagania całego procesu siłownią, na pałę i źle.

Z tego co pamietam obciąłem kcal do 2000/dzień i w kilka miesięcy zjechałem ze 114 na 92 kg. Niedługo później wróciłem do swojej wagi wyjściowej ¯\_(ツ)_/¯

Jak cześć z Was wie, obecnie również redukuje wagę, lecąc ze 110kg, na niewielkim deficycie kalorycznym, trzymajac wysoko podaż białka, cały ten okres ćwicząc siłowo.

Dziś podczas wizyty u rodziców znalazłem w starym pokoju kartkę z obwodami ciała z pierwszego odchudzania. Poniżej porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2014
Waga: 92kg
Biceps: 34,5 cm
Klatka: 111 cm
Brzuch: 111 cm
Pas: 105 cm
Talia: 102 cm
Udo: 65,5 cm
Łydka: 42 cm

2019 (obecnie wazę już mniej ale wpisywałem wszystko w Fitatu, wiec podaje dla tej samej wagi)
Waga: 92kg
Biceps: 36
Klatka: 106 cm
Brzuch: 102 cm
Pas: 98,5 cm
Talia: 94 cm
Udo: 60 cm
Łydka: 40 cm

Wnioski nasuwają się same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #dieta #odchudzanie #silownia
  • 14
@azterias: ze jest bardzo duża różnica sylwetkowa pomiędzy obiema taktykami chudnięcia, i samo zrzucenie kilogramów zazwyczaj nie da nikomu takich efektów o jakich marzył zaczynajac.
@Zelber: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Harmonia: wydaje mi się, ze ludzie zazwyczaj marzą o wygladaniu lepiej. To ze waga pokazuje mniej kg nie da szczęścia jeśli nadal wyglądasz słabo.
@KarlLagerfeld: podam Ci z ostatnich treningów, robione w serii, bo kolejne maxy będę patrzył dopiero na przełomie roku.
SQ - 90; 2x5 1x8,
DL - 115x7,
BP - 65; 2x5 1x6.
@pokey:
Brzuch - miara prowadzona przez pępek (jak ma się duży bebzon to to będzie największy wymiar)
Pas - tam gdzie zapinasz pasek do spodni, czyli pod brzuchem.
Talia - nad brzuchem, a pod klatką, najbardziej wklęsła część
@pokey: Zmierzyć się w dodatkowym miejscu to jedynie 5 sekund dodatkowej roboty, więc wiesz ;) Z resztą wymiar pas przydaje się przy kupowaniu spodni online ( ͡° ͜ʖ ͡°)