Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza kolacja: Jajecznica z 8 jaj z wątróbkami drobiowymi, na maśle klarowanym, marynowany filet śledziowy, sól.

Witam ponownie po tygodniowym poście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#intermittentfasting #omad #jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem #keto #mieso #zerocarb #carnivore #dietakarniwora #dieta #jajecznica

Do czarnolistowania: #bederzigol #marynowanyfiletsledziowy
anonymous_derp - Dzisiejsza kolacja: Jajecznica z 8 jaj z wątróbkami drobiowymi, na m...

źródło: comment_s0DW02BYUBytZCOvWYKu40hk86QS7xTm.jpg

Pobierz
  • 30
@Kordian_ziom:

To w takim razie jak forma? Bo ciekawi mnie, jak to jedzenie wpływa na ilość tkanki tłuszczowej, ociężałość/lekkość itd. Ćwiczysz? Jak sylwetka?


Zasadniczo nie ćwiczę - jak chcę powyciskać, popodciągać się na drążku, zrobić trochę pompek, pójść na spacer czy porąbać trochę drewna, to tak robię. Jak nie, to nie. To co teraz jem pozwala utrzymać masę bez ograniczania ilości jedzenia, kluczem jest wysoka podaż białka, i najwyraźniej niska podaż
anonymousderp - @Kordianziom: 

 To w takim razie jak forma? Bo ciekawi mnie, jak to...

źródło: comment_MCDxnq5cS8z5aJaAtwKNS25YtwbXmXJJ.jpg

Pobierz
@anonymous_derp: Dzięki za odpowiedź. Interesowało mnie to, czy dbasz o sylwetkę i mięśnie, czy też kierujesz się innymi priorytetami. Mnie się wydaje, że jeżeli chodzi nam o masę ciała, to rachunek kaloryczny jednak jest kluczowy (no na przykład nie schudniesz na nadwyżce, bo to niemożliwe), ale patrzę przez pryzmat osoby, która zaczęła przygodę z siłką, zdrowszym odżywianiem i tak dalej. Żadnych wpływów tutaj nie zamierzam wywierać. :P
@Kordian_ziom: Mnie przede wszystkim interesuje dobre odżywienie, stąd wybór żywności. Jednocześnie nie chciałbym jakoś bardzo przytyć (mimo stwierdzeń ze strony rodziny i nawet jednego z klientów, że jestem bardzo chudy) ale na to jest bardzo prosta, zdrowa rada - pościć. A w międzyczasie ogarniam wpływ jakości tłuszczów (monogastryczne zwierzaki vs przeżuwacze) na mimowolne przybieranie na wadze.

Problem z bilansem kalorycznym - tzn. jedz mniej, ruszaj się więcej, bez ogarnięcia częstotliwości posiłków
@themate0:
@anonymous_derp:

Daj człowieku przepis, bo mi znajdą zrobiłeś.

Jak najbardziej da się robić formę na głodówkach. Sprawdzałem w zeszłym roku. Raz w tygodniu 1 dzień post. I raz na trzy miesiące dłuższy 3-5 dni.

Nigdy nie byłem silniejszy w stosunku do swojej masy. Waga spadła znacząco, 1rm spadły trochę ale względnie wyszło zajebiście. Poza tym robiłem najlepsze w swoim życiu drogi wspinaczkowe.

W tym roku złapała mnie kontuzja i