Wpis z mikrobloga

Wstawiam jeszcze raz tylko bez przekleństw bo moderacja jest upośledzona i mi usunęła.

Co ona za głupoty gada. niby ma depresje, a mówi, że jej to nie przeszkadza w funkcjonowaniu codziennym np. wypełniała bardzo dobrze swoje obowiązki w pracy itp. #!$%@? prawda jak masz depresję to ci się nic nie chce i jedyne co chcesz to się zabić, a ta gada, że no normalnie wszystko robiłam obowiązki w pracy spełniałam. Zresztą ona wygląda na normika który sobie wymyślił tą historyjkę dla atencji. W dalszej części coś ok 9:00 minuty gada, że depresja nie miała wpływu na jej życie społeczne i że kocha swoje życie xD
#depresja #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #normictwo #oszukujo #7metrowpodziemia
  • 184
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Trzeba umieć rozróżnić depresję od atencjuszki że zmyśloną historyjką na potrzeby wystąpienia w wywiadzie. Widzę, że słuchasz polskiego rapu więc nie ma sensu z tobą dyskutować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopowiedz: czy ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem ci że emotka ma wyraz prześmiewczy żeby wyśmiać głupotę którą napisałeś, jesteś jak 14 latki które dostały jedynkę z pszyrki, albo rzucił ich chłopak i jest im smutno jeden dzień i mówią, że mają depresję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: a w twojej głowie to ty masz rację bo jesteś wielki i oswiecony¯\_(ツ)_/¯ masz rację piszania z tobą nie można nazwać dyskusją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@veranoo: obejrz sobie ten film i dopiero coś napisz. Ona mówi, że nic w jej życiu tak naprawdę depresja nie zmieniala. Po pytaniu czy przeszkadza jej w życiu zawodowym mówi, że nie. Po pytaniu czy zmieniło to jej rzucie towarzyskie mówi, że nie, a na koniec dowala, że kocha i kochała wtedy swoje życie. Ja osobiście nie słyszałem nigdy o kimś kto ma depresję i kocha swoje życie, a mówi że