Wpis z mikrobloga

#samochod #warszawa #kradziezauta #kradziez #honda

Cześć, niespodziewalem się, że i mnie spotka ta przykra chwila. Dzisiaj o 20:47 skradziono mi samochód Honda Civic Type R X gr. Biała. Auto stało przy ulicy Monte Cassino 6 na Woli. Obok przedszkole, z drugiej strony oddział chyba wychowawczy, czy oddział dla gluchoniemych. W każdy razie starałem się stawiać zawsze blisko kamer. Mimo tego i tego, że nie było mnie dwie godziny auto ukradzione i o dość krzykliwym wyglądzie. Mówię, że ukradzione o 20:47 bo wracając widziałem jak auto koło mnie przyjeżdża. Odrazu starałem się zrobić zdjęcie i następnie niezwłocznie telefon pod 112. Prośba o pomoc i wykop to jedyne co jeszcze mogę zrobić :(
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialyjakbialek: Nie wiem od kiedy. Rok czy dwa temu dzwoniłem na 997 i połączyło z 997 - miesiąc temu przekierowało na 112.

Nie wiem czy na związek, że pierwszy telefon był z trasy na środku niczego, a drugi w środku dużego miasta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aareeek: policja nie ma pieniędzy na zakup radiowozów a Ty mówisz o kupowaniu samochodów pułapek... Dwa jest problem z pilnowaniem takich samochodów bo nie ma kim tego robić a wszelkie GPS itp można zakłócić urządzeniem za 100 zł z allegro, trzy jak znam jak funkcjonuje nasza policja to i tak by je ukradli a znam tą formacje od środka
@LaaN: hej ziomeczku, współczuję bardzo.
18 lipca bieżącego roku miałem wypadek. Typ z 2 promilami wymusił pierwszeństwo i skasował mi Kia Optime kombi z 2017 roku. Robiłem szkodę z z AC sprawcy z regresem bo z jego OC nie chcieli uznać szkody całkowitej, odszkodowanie dostałem z AC jak i z GAP.
Auto kupiłem w salonie w 2018 roku za 88k. Z AC dostelm 68k, resztę wyrównało z GAP do wartości w
Pobierz Giganum - @LaaN: hej ziomeczku, współczuję bardzo. 
18 lipca bieżącego roku miałem wy...
źródło: comment_Te9yfyY6bkSlsaGmlgZKYVm7oFRZV2Zy.jpg