Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: no bo u nas trzeba zadowolić kaste górników, więc się stawia na wungiel xD co2 to naprawdę realny problem, a efekty nie pojawią się się z dnia na dzień. Smog również zwłaszcza, że uderza już teraz w nas (to też wina węgla).
Niektórzy tutaj sugerują tutaj rozwiązanie problemu ustawą (zniesmy ustawą ubóstwo xd) Nie wiem co mogą dać jakieś regulacje, zmuszanie ludzi siłą do czegokolwiek nigdy w historii nie działało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szpongiel: jeśli o nasz kraj chodzi to się zgadzam. Z naszą mentalnoscią słabo, skoro w 2019 nadal elektrowni atomowej nie mamy. Zresztą co się dziwić skoro przykładowo społeczeństwo boi się dokładnie tych samych fal radiowych o takiej samej energii jak obecne tylko różniące się inną modulacja (protesty w sprawie 5g) xd wygląda to dla mnie jak lud pierwotny bojacy się piorunów xD
to największe zagrożenie przed jakim stoi ludzkość, a starcy przy władzy właściwie nic z tym nie robią.


@pawelczixd: @ghostface: LOL. Największym zagrożeniem to jest lewicowa ideologia, dzięki której ludzkość może wyginąć całkowicie w ciągu kilku stuleci, a planeta będzie sobie trwać dalej przez miliony lat. Nie wiem jak można być tak głupim i nie przewidującym.
@szpongiel:
I myślisz, że ludzki układ pokarmowy i organizm działa tak samo jak 30tysiecy lat temu? Czy może bardziej jak 10tysiecy lat temu? Której wersji jest teraz bliższy, a może jest wyłączony z ewolucji?

Co do mięsa to wątpię by tak było, spójrz na małpy. Też są wszystkożerne i nie uprawiają rolnictwa, mimo to "prawdziwe" mięso jest tylko dodatkiem ich diety, bo nie tak łatwo coś upolować przy humanoidalnej (tak to