Wpis z mikrobloga

Założę się, że te dwie lewaczki mają znacznie większy ślad węglowy i produkują więcej śmieci niż ja.


@Xd_99: Jeszcze od #!$%@? je wyzwij.

Ha tfu na ciebie, ktoś ma postulaty z którymi się twoje guru z telewizorka nie zgadza i od razu "lewaczka".
  • Odpowiedz
@terwer358: nawiedzona, bo zajmują się prawdziwymi problemami, w porównaniu do "ideologii LGBT" / "krwiożerczych feministek" / "lewackiej Unii" / "Gamergate" z którymi walczą młodzi, debilni mężczyźni, którzy jedyne co robią to grają w gry? XD
  • Odpowiedz
@szpongiel Piszesz, ze nie maja sensu i nie warto protestować, a także, że inne problemy są ważniejsze. Nie ma obecnie wazniejszej sprawy niż walka z ociepleniem i wysiłki wszystkich powinny być skupione na tym, aby zmusić rządy do radykalnych działań, bo lada dzień będzie za późno. IPCC chce ograniczyć ocieplenie poniżej dwóch stopni, dlatego, że potem nastąpią różne sprzężenia zwrotne i ocieplenie zacznie napędzać się samoczynnie, niezaleznie od działań człowieka. Jeżeli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: nie, że nie ma sensu tylko, że to nic nie da, bo taka natura ludzka, że póki nie zaczniemy od tego masowo zdychać to realnych działań nie zobaczysz. Tzn. ja w to nie wierzę, że zobaczymy ale protestującym kibicuję.

Co do samonapędzania, to już ktoś pisał. Ziemia to homeostat. Natura jeszcze może nas zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: motoryzacja, branza odziezowa i lot hmmicza, to sa najwieksze szkodniki naszej planety.

I o ile odziez mozna mocno ogarniczyc bo to branza rozpasana i prozna w wiekszosci, to ciezko bedzie nam zrezygnowac z samochodow, autobusow i samolotow.
Pozostaja rozwiazanua systekiwe, elektorwnie jadrowe, wspieranie transportu elektrycznego itp
  • Odpowiedz
@dingi_dong:
Niestety ludzkosc dalej nie rozumie ze to jest aktualnie najwazniejszy aspekt dla praktycznie kazdego czlowieka na Ziemi. Wielkie korporacje ktore zatruwaly i zatruwaja planete robily sobie ladna maske bo walczyly o prawa pedalow i udawaly cool. A pop-spoleczenstwo to lyknelo
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Rozmawiamy o środowisku, a nie o ich życiu seksualnym, więc nie wiem skąd Ci przyszło do głowy nazywanie ich "#!$%@?".

Wytykam tylko ich hipokryzję. O środowisko dba się codziennie swoimi odpowiedzialnymi decyzjami konsumenckimi, a nie idąc na jakąś manifestację. Po samym ich wyglądzie (drogie ubrania marki DKNY, trud włożony depilację brwi i umalowanie oczu) widać, ze uprawiają konsumpcjonizm szkodzący naszej planecie. Na same kosmetyki i perfumy w tym miesiącu wydały pewnie więcej niż ja przez całe swoje życie (mydło Arko, pasta Colodent). Ja zamiast pić w starbuniu kawę sprowadzaną z drugiego końca świata (ślad węglowy), piję głównie wodę z kranu. Po piątkowych/sobotnich baletach wracam do domu autobusem nocnym, a one pewnie uber lub taxi.

Przeciętny piwniczak z tagu #przegryw żyje bardziej ekologicznie niż te dwie
Xd99 - @hehenuanek: Rozmawiamy o środowisku, a nie o ich życiu seksualnym, więc nie w...

źródło: comment_Xd2VCFzeQXuCJRFP1DQixiCwkiRh75tC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Xd_99 po co mnie oznaczasz? i bez tego wiem, że jesteś powierzchownie oceniającym ignorantem, który niestety ma dostęp do internetu. manifestacje mają też często cel taki, że zwracają uwagę na problem innym ludziom. wśród tych ludzi są też ignoranci.
  • Odpowiedz
O środowisko dba się codziennie swoimi odpowiedzialnymi decyzjami konsumenckimi, a nie idąc na jakąś manifestację.


@Xd_99: To jak tymi "odpowiedzialnymi decyzjami" chcesz wygasić Bełchatów? xD

Rozmawiamy o
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Problem jest taki że ci sami ludzie co biorą udział w takich protestach jednocześnie nie widzą problemu żeby później pójść na kawę do Starbucksa albo żeby wziąć na taki protest transparent "Boże broń od atomu" xD
  • Odpowiedz
@hehenuanek: A czym chcesz zastąpić Bełchatów skoro jesteś przeciwko energetyce jądrowej? Panelami fotowoltaicznymi i wiatrakami? Jeżeli tak to jesteś antynaukowym dzbanem gorszym niż antyszczepionkowcy jak większość ekozjebów
  • Odpowiedz
A czym chcesz zastąpić Bełchatów skoro jesteś przeciwko energetyce jądrowej?


@Dave987654321: A skąd ten pomysł, że jestem przeciwnikiem energetyki jądrowej?

Atomem bym zastąpił. Albo kompleksem wiatraków i elektrowni szczytowo-pompowych.
  • Odpowiedz