Wpis z mikrobloga

Tyle że nigdy do tego nie dojdzie bo takie niedokształcone dzbany jak ty będą protestować tak jak im pan Putin powie


@Dave987654321: Dzbanie jeden, przecież parę postów wyżej pisałem o konieczności budowy ELEKTROWNI ATOMOWEJ.

Jedyny problem z atomem jaki mam to taki że u nas jeszcze nie nastawiano bloków na tyle żeby można było wymusić przejście na ogrzewanie prądem w domach prywatnych, do tego subsydiowanie kosztów ogrzewania i cyk, poziom zanieczyszczeń
  • Odpowiedz
@szpongiel 18% emitowanych przez człowieka gazów cieplarnianych pochodzi z produkcji przemysłowej mięsa. To nie jest mało. Ja jako szary obywatel nie zmienie nic systemowo, za to mogę wpłynąć na producentów rezygnując z ich produktów.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Co za dzban xD Tu nawet nie chodzi o januszy palących gównem bo i dobrej jakości węglem można palić tak że wszyscy w okolicy w 10 lat pozdychają, tu chodzi o to że ludzie tym węglem palą w piecach klasy #!$%@? zero, ale że nie palą śmieciami to im się wydaje że wszystko jest ok bo takie dzbany jak ty sieją dezinformację że to tylko spalanie śmieci jest problemem.
Weź
  • Odpowiedz
Weź pod uwagę na przykład takiego Golfa MK1 TD i Golfa VII TDI, jeżdżą na tą samą ropę ale jeden smrodzi jak #!$%@? a drugi produkuje nieporównywalnie bardziej neutralne dla środowiska i ludzi spaliny, gdyby ludzie powymieniali kotły na V klasę problem powietrza które trzeba ciąć maczetami właściwie by zniknął.


@Dave987654321: A co to ma do elektrowni atomowej?

Tu nawet nie chodzi o januszy palących gównem bo i dobrej jakości węglem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: nie będę się spierał ale raczej wygląda mi to na mocno zawyżone szacunki.
Poza tym zawsze jest koszt alternatywny. Produkcja innej żywności też wpłynie negatywnie na środowisko. Także te emisje to nie jest liczba netto.
  • Odpowiedz