Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można być tak głupim i nie przewidującym.


@Jah00: no ja też, jesteś jednym z największych tępaków na tym portalu. Przecież tobie się pewnie wydaje, że globalnego ocieplenia w ogóle nie ma xD
  • Odpowiedz
CO2 to żadne zatruwanie planety. Nie jest toksyczne ani trujące, rośliny lepiej od niego rosną. To my się zesramy od gorąca, powodzi i innych kataklizmów.


@szpongiel: W pierwszym zdaniu piszesz, że CO2 w sumie to jest spoko, a w drugim, że wzrost temperatury, powodowany również przez CO2, jest dużym zagrożeniem.
Zwiększanie się poziomu CO2 co przyczynia się do wzrostu temperatury jest zagrożeniem i może być traktowane jako pośrednie zatruwanie planety.
  • Odpowiedz
@ghostface: Ty jesteś tępakiem jeśli uważasz, że możesz sterować klimatem planety. Nie możesz. Natomiast doprowadzić do katastrofy gospodarczej z tego powodu jest bardzo łatwo. Globalne ocieplenie istnieje, ale to nie jest nic z czym nie można by sobie poradzić podkręcając klimatyzację o jeden stopień.
  • Odpowiedz
CO2


@gucias: CO2 nie jest toksyczny, jest to naturalny gaz niezbędny w obiegu węgla i tlenu, dwóch najbardziej potrzebnych do życia pierwiastków. Więc jakie #!$%@? zatruwanie? To w co wierzycie to są brednie.
  • Odpowiedz
ludzkość może, zwiększając średnie stężenie gazów cieplarnianych w atmosferze, co właśnie się dzieje.


@ghostface: Ale nie możesz tego powstrzymać. Bo 7 miliardów ludzie nigdy nie dojdzie do porozumienia w tym temacie, zwłaszcza gdy stawką jest gospodarka światowa.
  • Odpowiedz
@Jah00: Wodór nie jest toksyczny, jest to naturalny gaz niezbędny w obiegu wody, najbardziej potrzebnej do życia cząsteczki. A teraz wsadź se w dupę bombę wodorową i ją odpal, zrobisz wszystkim ulgę XDDDD
  • Odpowiedz
@Jah00: można to powstrzymać zatrzymując emisje gazów cieplarnianych i wychwytując CO2 z atmosfery. Jeżeli temperatury dalej będą rosnąć ludzkość czeka katastrofa.
  • Odpowiedz
@Jah00: Wiem co to CO2 i napisałem, że wzrost CO2 przyczynia się do wzrostu temperatury i to jest zagrożeniem. Nigdzie nie napisałem, że CO2 samo w sobie jest toksyczne.
  • Odpowiedz
@szpongiel No wlasnie myslenie takich dzbanow jak Ty to problem. Bo przecież co2 nie widac! To nie ma problemu. To, ze co2 wplywa na ocieplenie klimatu to wiedza z XIX wieku i jezeli nic z nim nie zrobimy to do konca stulecia sie ugotujemy, cywilizacja upadnie a nawet mozliwe, ze my jako gatunek umrzemy. I to nie jest straszenie jakiegos wariata, tak jak z koncem swiata w 2012, tylko efekt prac
  • Odpowiedz
@hwk1988 no na pewno mało mają mało w głowie, bo obchodzi ich przyszłość planety czyli w sumie przyszłość nas wszystkich. Na szczęście kibole maja dużo w głowie, a obchodzi ich tylko żeby się nachlać na wyjeździe i podrzeć mordę.
  • Odpowiedz