Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Gdybym miała dobrego faceta, który mnie szanuje, któremu mogę ufać (z wzajemnością), to nie miałabym problemu żeby rzucić pracę i dla niego zająć się domem i rodzić dzieci. Nie miałabym problemu z tym, żeby on utrzymywał dom, a ja robiłabym wszystko inne, żeby się nam dobrze żyło. Codziennie czekałabym na niego z obiadem i troszczyła się o niego i o dzieci. I wydaje mi się, że podobnie czuje wiele kobiet, ale znaleźć odpowiedniego mężczyznę jest niezwykle trudno. Bo nie da się ukryć, że rzucenie wszystkiego dla poświęcenia się rodzinie to duże ryzyko. A jak czasem wejdę na Mirko, poczytam kilka wpisów to bardzo szybko tracę nadzieję na cokolwiek takiego.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: przerabiałem temat ze wszystkich stron i bez absolutnego zagrania charakteru, bez frustracji zbudowanych gdy facetowi się noga powinie i przez rok musielibyście żyć na działce pod Piździszewem za 2k miesięcznie to coś takiego byłoby możliwe.
Bez zabezpieczenia w postaci jakichś nieruchomości, kilku baniek na lokacie z których można przeżyć co miesiąc nie robiąc nic, tylko wyciągając z bankomatu, czy czegoś to ciężko. Z nadzieją na to, że facet się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tylko po co komu taka kobieta? Może to i jest wizja kuszaca przez chwilę ale na dłuższą metę to wystarczająco napatrzylem się na swoją matkę i ciotki, kobiety poświęcone swojej rodzinie bez żadnych pasji i ambicji żebym chciał aby moja żona tak skończyła
  • Odpowiedz
Marzenia ściętej głowy. Przy dzisiejszej ekonomii muszą dwie osoby pracować. Chyba, ze jesteś zajebiście ładna i masz bogatego chłopa. Babeczki muszą teraz jak chlopy zasuwac ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
czyli kobieta chcąca "prowadzić" dom i rodzinę, utrzymywać ognisko rodzinne w ładzie i porządku jest nieambitna? To czym się ona w takim razie różni od kobiety która che utrzymywać ład i porządek w firmie jako kierowniczka czy nawet właścicielka ( no bo chyba taką kobietę nazywasz ambitną?)


@grzylen: Różni się skalą trudności. Im trudniejszych zadań się podejmujesz tym bardziej jesteś ambitny. Jeszcze trudniejsze od prowadzenia firmy jest prowadzenie firmy i
  • Odpowiedz
bardzo ryzykowne posunięcie i co zrobisz jak zostaniesz sama? Mąż może np. zachorować, albo ulec wypadkowi, kto was wtedy utrzyma? Zostawisz go? a jak umrze i zostaniesz sama z dziećmi? albo nawet będziesz sama i już stara, ale emerytury nie dostaniesz bo niby z czego? xD
Zostaje jeszcze scenariusz w którym on zwyczajnie odchodzi i też jesteś w dupie.
Ludzie w większości serio planują życie na max tydzień do przodu? xD
  • Odpowiedz
gdyby mój syn okazał się być uzdolniony w jakiejś dziedzinie


@czajqa: Ty masz syna, który nie jest w ogóle uzdolniony, czy założyłeś, świadomie lub nie, że to synowie bywają uzdolnieni, a nie córki?
  • Odpowiedz
@czajqa: już to widzę jak ambitni faceci biorą na siebie połowę obowiązków związanych z wychowaniem dzieci szczególnie, jak się dzieciak rozchoruje i trzeba nagle zamiast do pracy iść do lekarza a potem ugotować rosołek i siedzieć w domu. Albo nagle wziąć 1 tydzień wolnego. No jak się dzielimy obowiązkami to równo wszystkimi, prawda? W przypadku 2 i więcej dzieci kobieta zajmująca się domem i dziećmi to swietna sprawa. Jednakże jak
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania dupa tam, mój brat(lvl36, szczupły przystojny NIEŁYSY, samodzielny informatyk, ma chatę i dobry samochód) takiej sztuka i nic, wszystkie wybrzydzajo. Nie wierzcie takim bajkom bo będziecie albo rogaczami albo bankrutami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: są faceci, którzy by na to poszli, wierz mi :) Tylko Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że to oznaczałoby gotować - czyli nie wrzucasz gotowe pierogi z biedronki do mikrofalówki tylko siedzisz cały dzień, kochasz mnie jako męża to weź zmiel mięso przez maszynkę, zrób ciasto na pierogi, ulep, ugotuj itp itd.

I każdego dnia w ten sposób, a w niedzielę to może nawet coś specjalnego (czyli jeszcze więcej roboty).

Dzieci to możemy mieć i 5 (szukasz tradycyjnego męża przecież). I nawet nie myśl o jakimś żłobku, najlepiej w ogóle homeschooling bo mówimy o tradycyjnej rodzinie, nie będą moje dzieci się uczyć bzdur w szkole i marnowąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: Są to normalne obowiązki rodzica i każdy kto decyduje się na dzieci powinien o tym wiedzieć, niezależnie od płci. Z mojej strony mogę powiedzieć że uważam się za osobę ambitną ale gdyby moje dziecko było chore to rzuciłbym wszystko w cholerę i się nim zajął. Nie potrzeba do tego kobiety siedzącej w domu
  • Odpowiedz
@czajqa
nie e. Chodzi razej o to by robic to co sie kocha. Jesli opka czulaby sie spelniona to dlaczego jej facetowi mialoby to przeszkadzac?
Ja nie mialbym nic przeciwko jesli tylko moje zarobki pozwolilyby utrzymać rodzine
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ja to bym chetnie poznal taka kure domowa. Sam jestem kogut domowy. Mlode kur.y nie chca nic robic. Maja o sobie wysokie zdanie i gdacza bez przerwy. Obiad robie lepszy niz one te swoje makarony + sos z torebki. Dobra Kura kogutowi potrzebna, kogut wtedy czuje dobrze, lepiej pracuje. Wystepuje zjawisko synergii i jajka sa zdrowe. Piskleta tez dobrze chowaja. Ziarna starczy zawsze do pierwszego. Tak bylo kiedys i
  • Odpowiedz