Wpis z mikrobloga

Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradują mózg (i portfel)?
Zabrałem pod lupę najpopularniejsze suplementy i sprawdziłem, czy faktycznie działają.
(spalacze tłuszczu, magnez, BCAA, odżywka białkowa, omega-3, HMB, kreatyna, multiwitamina i witamina C)

Jeśli chcesz być zawołany na filmu to byłoby mi bardzo miło (zostaw plusika) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #suplementy #ciekawostki #youtube
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradu...

źródło: comment_E8ITE8JwjJDI7hYi7c720S5ZrOOlCITJ.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@PELock: Drganie i skurcze to raczej wina stresu, może w okresie miałeś zbyt duże obciążenie. W momencie, kiedy się orientujesz, że coś jest nie tak zaczynasz więcej spać, bardziej przywiązujesz uwagę do odpoczynku i bierzesz przykładowo magnez. Automatycznie przypisujesz "wyleczenie" drgania magnezowi, kiedy to prawdopodobnie sen, jedzenie i odpoczynek Ci pomógł. Jest potwierdzone działanie magnezu, ale tylko dożylnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: przez ostatnie prawie dwa lata pracowalem w firmie premium "robiacej" suplementy, bialka i kreatyne. Napisalem w cudzyslowie dlatego ze oni jedynie stworzyli marke wydmuszke a suplementy robi zewnetrzna firma (dla ktorej gosc kiedys pracowal zresezta). W sumie jego biznes sie zasadza na tym jakby ktos kupowal z herbapolu kosmetyki i pod wlasne zamiwienie skomponowane (czyli kopia konkurencji) i sprzedawal pod swoja marka premium. Facet mial przebitke od 10x - 50x
  • Odpowiedz
Suplementowałem się wieloma produktami będąc ciekawym ich działania.
Jeśli chodzi o białko czy carbo (węglowodany) to jesli nie masz czasu na przygotowanie bądź chcesz odpowiednio urozmaicić swoje posiłki to są to świetne zamienniki tych wartości spożywczych. Działanie jak najbadziej potwierdzone. Cytrulina, kreatyna, aminokwasy rozgałęzione EAA, BCAA także działają. Tabletki z kwasem omega-3 to również składnik zdrowego odżywiania, jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć organizmowi naturalnie czegoś to dostarczasz to właśnie przez tego
  • Odpowiedz
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: i pokrewne, dodaj do tego ze jak ktos jest zdeterminowany zeby chodzic na siłke to i tak bedzie mial efekty. Plus ta firma w zamian za chec bycia sponsorowanym (co oznacza 50% ulge na wszystko - smiech na sali bo na amazonie mogles kupic taniej bez przeceny) daje ci czasem za sesje zdjeciowe/video jakies ochłapy typu koszulke haha. do tego dodaj hierarchie jaka sie zawsze tworzy na siłce i widzisz
  • Odpowiedz