Wpis z mikrobloga

Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradują mózg (i portfel)?
Zabrałem pod lupę najpopularniejsze suplementy i sprawdziłem, czy faktycznie działają.
(spalacze tłuszczu, magnez, BCAA, odżywka białkowa, omega-3, HMB, kreatyna, multiwitamina i witamina C)

Jeśli chcesz być zawołany na filmu to byłoby mi bardzo miło (zostaw plusika) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #suplementy #ciekawostki #youtube
Pobierz ArseneWengerTheAnimatedSeries - Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradu...
źródło: comment_E8ITE8JwjJDI7hYi7c720S5ZrOOlCITJ.jpg
  • 149
@panTralalinski: lata temu jak regularnie cwiczylem, mialem paczke mstak 2. Takie dawalo efekty ze na silce pytali sie co przywalilem :) a wazylem wtedy prawie 100 przy 186cm i bylem juz w dosyc dobrej formie ( normalna waga 85kg )
@suzisa: Uważasz, że zaszczepianie wizji nastolatkom, że zamiast wytrwale pracować nad swoim ciałem, to można dostać to szybko, łatwo i przyjemnie, jest ok? Obietnica nierealnego progresu wpływa na poczucie wartości; prowadzi do depresji, zaburzeń odżywiania i izolowania się od społeczeństwa.
Najbardziej na tym cierpi portfel RODZICÓW i poczucie wartości młodej osoby.
Będzie o tym w materiale ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@panTralalinski: oj oj odważne stwierdzenia, szczególnie to o braku witamin i składników mineralnych w żywności. Jeśli swoją opinię opierasz na podstawie “badania” przeprowadzonego przez koncern farmaceutyczny Geigy Pharmaceutical Company oraz Szwarcwald Oberthal Institute to z przykrością muszę powiedzieć, że padłeś ofiarą manipulacji danymi ;)

W razie czego z chęcią rozwinę temat
@PELock: kawa nie wypłukuje magnezu, masz artykuł od Lek.med. Katarzyny Świątkowskiej:
http://caffeprego.com.pl/artykuly/o_kawie/kawa_kontra_magnez,_czyli_bzdury_serwowane_przez_reklamy_d8594_pol.html
Właśnie w materiale będę mówił o takich przekłamaniach w reklamach, jak usłyszysz 1000 razy w radiu, że potrzebujesz magnezu to będziesz go "potrzebował" podświadomie.