Wpis z mikrobloga

Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradują mózg (i portfel)?
Zabrałem pod lupę najpopularniejsze suplementy i sprawdziłem, czy faktycznie działają.
(spalacze tłuszczu, magnez, BCAA, odżywka białkowa, omega-3, HMB, kreatyna, multiwitamina i witamina C)

Jeśli chcesz być zawołany na filmu to byłoby mi bardzo miło (zostaw plusika) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #suplementy #ciekawostki #youtube
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradu...

źródło: comment_E8ITE8JwjJDI7hYi7c720S5ZrOOlCITJ.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: odpuszczałem długi czas nogi, problem z kolanami, teraz po złamaniu ręki zjechałem wszystko i tak będzie przez rok dopóki mnie nie przestanie boleć. Drążek podciąganie do prostych rąk z 60kg doczepionych nachwytem - teraz góra 15kg i tak będzie rok.
  • Odpowiedz
@kfjatooshek: to są mierne wyniki wiem jednak nie jestem profesjonalistą i moje trenowanie nie ma nawet znamion pół profesjonalizmu stąd biedne rezultaty. Na siłowniach, na których byłem ludzie w moim wieku raczej nie są w stanie dźwignąć połówki tego co ja dźwigam. Nie chce się porównywać do młodych gniewnych bo jak mi kiedyś powiedział na studiach Pan w wieku 50 lat chcesz się równać przyjdź z tatą zobaczymy w jakiej
  • Odpowiedz
@Lukasq: zależy od smaku. np, od KFD ciasteczkowy jest koszmarnie słodki, z mlekiem nie da się tego pić. Jeżeli słodycz jest problemem, można rozrabiać z wodą lub po prostu kupić smak neutralny i modyfikować smak samemu za pomocą kakao, owoców czy czego tam sobie zażyczysz. Mi osobiście bardzo podoba się kokosowy i waniliowy właśnie ze względu na mniej intensywny smak.
  • Odpowiedz
@filip-gluszek: ale przeciez generalnie pan z bloga przyznaje racje, ze wartosc skladnikow maleje. w niektorych wzroslo i ma rację, ze temat jest skomplikowany i suplementacja wcale nie jest konieczna jak sie w miare odzywiasz
badan nt zubozenia witamin i składników mineralnych w żywności w tym robione przez USDA i niezaleznych,wieec nie ma co mowic o badaniu jakiegos szwajcarskiego koncernu.
  • Odpowiedz