Wpis z mikrobloga

Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradują mózg (i portfel)?
Zabrałem pod lupę najpopularniejsze suplementy i sprawdziłem, czy faktycznie działają.
(spalacze tłuszczu, magnez, BCAA, odżywka białkowa, omega-3, HMB, kreatyna, multiwitamina i witamina C)

Jeśli chcesz być zawołany na filmu to byłoby mi bardzo miło (zostaw plusika) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #suplementy #ciekawostki #youtube
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Cześć, właśnie tworzę odcinek: Czy suplementy degradu...

źródło: comment_E8ITE8JwjJDI7hYi7c720S5ZrOOlCITJ.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
To wszystko może i działa, ale kto was zapewni że skład zgadza się z etykietą? Producentów suplementów nikt nie kontroluje.
  • Odpowiedz
od jakiegoś czasu kuło mnie serducho (pije dużo kawy)


@Rain_: Jak kuje serducho to sie idzie do lekarza, kardiologa, a nie slucha tylko rad o magnezie. Kawa jako taka nie wyplukuje magnezu. Poza tym duzo to ile? Litr, dwa? 8 espresso, 10?
  • Odpowiedz
@panTralalinski: więc bez złośliwości - przyzwoicie zbilansowana dieta (m. in. taka, w której nie eliminujesz jakiegoś składnika, jak np. nabiał czy mięso) powinna dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych mikroelementów. Makro też.
  • Odpowiedz
witaminy ogólnie: w żarciu prawie ich nie ma


@panTralalinski: #!$%@? co xD Przeciez to jedzenie powinno byc glownym zrodlem witamin i mineralow a suplementy stanowic jedynie dodatek. Jesli #!$%@? ryz z kurczakiem na okraglo jak typowy idiota z silowni to wtedy faktycznie moze byc problem, ale jesli dodasz do tego warzywa to ten problem znika.
  • Odpowiedz
@Rain_: Co z tego, że masz lekarzy w rodzinie skoro ten ktoś nawet Cię nie zbadał, a rzucił Ci empiryczną radę? xD Medycyna to jak informatyka, jesteś specjalistą w swojej dziedzinie + znasz ogólniki, ale nie jesteś wyrocznią we wszystkim, a ludzie tego oczekują, że jak to!? LEKARZ I NIE WIESZ!?. Informatyk też nie postawi Ci sieci, złoży komputer, dobierze telewizor, napisze soft a potem postawi hosting bo robi na
  • Odpowiedz
@Rain_: Najpierw mówisz, że zapytałeś cioci, potem o lekarzach w rodzinie, potem o diagnozie, a nawet nie wspomniałeś nic o konkrecie czyli choćby osłuchaniu. Po co tyle problemów robić pisząc lakonicznie?
  • Odpowiedz