Wpis z mikrobloga

@Markos90: Ceramikę sobie sam robiłem, carpro cquartz 3.0 i carpro gliss wpadło na lakier :) ekran ładny, nie myslalem nawet o analogowych wskazówkach :D polecam, bo dostaniesz w pakiecie podgrzewana szybę i progresywny układ kierowniczy
@Atomus: Chciałem duże, tanie, rodzinne, nowe auto :) w kilku się gulia nie łapie, miałem i mam nadal od 12 lat golfa 3 1.9tdi, Bmw e65 przez 1,5 roku :) i teraz skoda
@polskipl: jeśli 480l w giulia to za mało to tym przegrywa, serwis też ma droższy, reszta to inny poziom. Gdy pytałem o to czym jezdziles, chodziło mi o samochody jakie testowales w salonach, brałeś jazdy próbne zanim wziąłeś Skodę. Moje odczucia po przejeżdżaniu masa aut są takie, że lepiej brać np. kie Optime niż grupę VW ale na tronie jest Giulia i 3jka. Superba z kolei pewnie łatwo będzie sprzedać czy
@polskipl: Jak zejdzie ceramika, albo nawet teraz, nie wiem czy można to ja bym jeszcze zabezpieczył folia lakier. Akurat inny samochód kupiłem bo marka SEAT i jedyne co to masakra jak szybko lakier pomimo dbania i ceramiki pochłania rysy pomimo, że robię 11-13k km rocznie. Te nowe lakiery to istny dramat. Tata swój samochód z 2004 roku mniej dba niż ja, a po lakierze tego nie widać, po prostu były twarde
@polskipl: Kurde fajna. W tym budezcie bym wolal bmw 3 albo giulie ale bmw by bylo gole a giulia srednio gola a tutaj juz sie obijasz pewnie o pelne opcje? W ogole jest ladniejsza od passata co oni robio w tym koncernie xd