Wpis z mikrobloga

@polskipl: Przejechanie takim autem 200 tysięcy kilometrów w 10 lat będzie Cię kosztowało około złotówki na kilometr, jeśli weźmiesz pod uwagę utratę wartości, ubezpieczenie, serwis i tym podobne. Pomyśl o tym jak będziesz jechał na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Atomus: Gulia to sedan, ja mam małe dziecko, do Bmw 7 mi ledwo wózek do bagażnika wchodził przez ta szczelinę. Jeździłem tylko Toyota CHR i Superbem, ale jestem raczej za niemieckimi samochodami, myślałem o arteonie jeszcze, alfa ma system doświetlania lawety podobno :D
  • Odpowiedz
@polskipl Jest śliczny! (ʘʘ) Niech Ci służy Miras. Ja jak chodzi o samochody to jestem trochę jak pedofil - preferuję w 3-4 latkach xDD ale to głównie przez to, że na nowy mnie nie stać bo są inne priorytety a 3-4 letni to jeszcze i tak pieśń przyszłości. Jakbyś robił jakiś wpis za miesiąc jak się sprawuje to wołaj!
  • Odpowiedz
@polskipl: skoda to wciąż skoda, ludzie jak widzą na autostradzie AUDI albo BMW w lusterku to od razu uciekają na prawy pas bo marka budzi RESPEKT. Powiesz komuś że masz BMW to od razu się zaciekawi. Powiesz że masz Skodę to się co najwyżej uśmiechnie z politowaniem pod nosem. No ale jak ktoś chce mieć tylko dupowoz to może i taka skoda da radę
  • Odpowiedz
@polskipl: Polecam ofoliowac maske i lampy, po 1k km wymien olej i potem co 15k km, przygotuj sie na problemy po okolo 8-10k km z buczeniem w tylnych hamulcach :P
  • Odpowiedz
  • 5
@DarkSoul667: Nie kupię ładnej Bmw g20 w tej cenie i wyposażeniu, ja chciałem auto które jest duże, Ala limuzyna, rodzinne i wygląda kozacko, mogą mi mówić wszyscy że „#!$%@? skoda” ale 95% osób mówi ze jest piękna a na drodze ludzie się oglądają. Dla mnie środek i silnik jest nie ważny, tylko przestrzeń i wygląd na zewnątrz, no może tez to że to jedno z najnowszych aut jakie są dostępne,
  • Odpowiedz
@polskipl: Piękne auto, niech Ci służy! Mógłbyś napisać coś więcej o usłudze pokrycia ceramiką? (koszt / zakres - czy całość, czy tylko jakieś konkretne elementy / czy taką powłokę powinno się co jakiś czas odnawiać? / itp.)
  • Odpowiedz
@PoteznyMagWody: no, musisz koniecznie wydać na auto co najmniej 200k żeby być KIMŚ. bo jak nie masz nówki z salonu, co najmniej 250 koni i odpowiedniego znaczka na masce to nic nie znaczysz dla ludzi, jesteś zerem xD

  • Odpowiedz