Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ludzie kupują smartfony Apple? Dlaczego opłaca się je kupować? Bo nie trzeba ich wymieniać, ani się z nimi użerać dopóki dosłownie nie rozpadną się w rękach. Używam iPhone 7, czyli telefonu który ma już ponad 3 lata i działa absolutnie bezproblemowo. Nie to co Androidy które po 3 miesiącach zaczynają zamulać, a po pół roku zaczynamy nim rzucać z #!$%@? o podłogę. Zaraz się zlecą oczywiście obrońcy z krzykiem „jak nie umiesz używać smartfona to tak jest” i będą mi wmawiać, że to żaden problem przywrócić sobie ustawienia fabryczne, albo zainstalować roota i poprzestawiać ustawienia dotyczące trimmowania pamięci xD też mi się kiedyś chciało bawić w takie rzeczy, ale za gówniaka, kiedy miałem mnóstwo wolnego czasu. Dorosłym ludziom szkoda na to życia, żeby stracić pół dnia na szukaniu rozwiązania, rozkminianiu ustawień aparatu, albo instalowaniu alternatywnego oprogramowania, customowych budzików, klientów poczty itp. Mówię to jako człowiek który używał Androida przez 10 lat. Wolę 3 letniego iP od świeżego Andka, nawet flagowa.

Androidy są dla dzieciaków i biedaków. Już wolałbym sobie kupić starego BlackBerry na ichnim OSie

#apple #android #smartfon #technologia
  • 217
@Elpie: bardzo ciekawe bo ja używałam samsunga s6 edge i właśnie kupiłam sobie XS Maxa bo ten dziad już nie wyrabiał, dwie godziny trzymał baterie, mulil konkretnie a aplikacji 3 na krzyż xD wróciłam po kilku latach przerwy do Apple i nie żałuje
@mirekmirkowski: Mam dokładnie to samo, wydałem 3,5kzl na premiere IP7 i mam go do tej pory bez ŻADNYCH problemów. Wtedy Myslalem ze mnie #!$%@? wydawać tyle na telefonale wcześniej wydawałem 2-2,5kzl na flagowce i po 1,5-2latach musiałem zmieniać bo już się wytrzymać nie dało :) Byłem anty srajfon ale zdecydowanie jak na telefon który ma już tyle lat + ani razu nie był czyszczony czy resetowany zatnie mi się może raz
@mirekmirkowski: Miałem iPhone 7 przez około pół roku ale po prostu mi się znudził (jednak android całe życie robi swoje). Nie kupiłbym iPhone więcej, dlatego że nie mam nic ze stajni Apple. Posiadanie iPhone ma rzeczywiście sens jeśli masz też MacBooka, iPada, Apple Watch etc. bo rzeczywiście integracja między tymi urządzeniami jest na prawdę dobra. Posiadanie samego iPhone'a niczym nie różni się od androida.
a moze poprostu wszysscy zamknijcie mordy i używajcie tego co jest dla was wygodne XD #!$%@? sam duzo lat używałem androida aktualnie iphone ale nie bede chodził i naweracał ludzi na portalu ze smiesznymi obrazkami ze opcja X czy Y to JEDYNA SŁUSZNA XD stać cie i chcesz to kupujesz droższy telefon nie to nie XD #!$%@? wy debile