Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ludzie kupują smartfony Apple? Dlaczego opłaca się je kupować? Bo nie trzeba ich wymieniać, ani się z nimi użerać dopóki dosłownie nie rozpadną się w rękach. Używam iPhone 7, czyli telefonu który ma już ponad 3 lata i działa absolutnie bezproblemowo. Nie to co Androidy które po 3 miesiącach zaczynają zamulać, a po pół roku zaczynamy nim rzucać z #!$%@? o podłogę. Zaraz się zlecą oczywiście obrońcy z krzykiem „jak nie umiesz używać smartfona to tak jest” i będą mi wmawiać, że to żaden problem przywrócić sobie ustawienia fabryczne, albo zainstalować roota i poprzestawiać ustawienia dotyczące trimmowania pamięci xD też mi się kiedyś chciało bawić w takie rzeczy, ale za gówniaka, kiedy miałem mnóstwo wolnego czasu. Dorosłym ludziom szkoda na to życia, żeby stracić pół dnia na szukaniu rozwiązania, rozkminianiu ustawień aparatu, albo instalowaniu alternatywnego oprogramowania, customowych budzików, klientów poczty itp. Mówię to jako człowiek który używał Androida przez 10 lat. Wolę 3 letniego iP od świeżego Andka, nawet flagowa.

Androidy są dla dzieciaków i biedaków. Już wolałbym sobie kupić starego BlackBerry na ichnim OSie

#apple #android #smartfon #technologia
  • 217
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@mirekmirkowski: nie zesraj się xD moje xiaomi mi6 po 3 latach działa lepiej niż iPhone 7 moje różowej i w między czasie nie miałem latek obniżających wydajność telefonu. Bateria też trzyma dłużej. od nowości nie robiłem żadnego farmata i resetuje go tylko jak trzeba czyli raz na dwa miesiące. Więc twoje teoria jest inwalidą.
@Chcesz_Pomarancze: mam mi4c I bateria trzyma ze 2 godziny post użytkowaniu, nowe wersje androida pogarszają wynik na baterii bo to od aktualizacji tak się #!$%@?ło. Podobnie zresztą w tablecie z serii Nexus, aktualizacja androida i bateria nagle 30% w dół. Ślepy to zauważy że Google też postarza urządzenia z Androidem.
Generalnie jedynym minusem Apple jest jego cena, i tylko to.
@mirekmirkowski: Nie kupuj androidów z najniższej półki to nie będą się zacinać po 3msc. Ja mam telefony z androidem od jakoś 2009. Na początku rzeczywiście androidy miały trochę problem z wydajnością, ale jakoś od około 2012 nie miałem nigdy problemu z tym żeby mi się telefon zacinał. Miałem ostatnio p9 przez 3 lata, działał do końca bez zacięcia, jeszcze go sprzedałem koledze i zadowolony że się nie zacina. Aktualnie mam p20
@mirekmirkowski #!$%@? mnie to boli, ja używam andka od zawsze i tylko pierwszy mnie irytował, dopóki nie nauczyłem się żeby patrzeć co kupuję.

A za cenę nowego srajfona mogę sobie co roku przez kilka lat wymieniać telefon na nowego flagowca, kiedy ty wyjmujesz swoje #!$%@? jabłko z kieszeni ja się cieszę nowym andkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)