Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego ludzie kupują smartfony Apple? Dlaczego opłaca się je kupować? Bo nie trzeba ich wymieniać, ani się z nimi użerać dopóki dosłownie nie rozpadną się w rękach. Używam iPhone 7, czyli telefonu który ma już ponad 3 lata i działa absolutnie bezproblemowo. Nie to co Androidy które po 3 miesiącach zaczynają zamulać, a po pół roku zaczynamy nim rzucać z #!$%@? o podłogę. Zaraz się zlecą oczywiście obrońcy z krzykiem „jak nie umiesz używać smartfona to tak jest” i będą mi wmawiać, że to żaden problem przywrócić sobie ustawienia fabryczne, albo zainstalować roota i poprzestawiać ustawienia dotyczące trimmowania pamięci xD też mi się kiedyś chciało bawić w takie rzeczy, ale za gówniaka, kiedy miałem mnóstwo wolnego czasu. Dorosłym ludziom szkoda na to życia, żeby stracić pół dnia na szukaniu rozwiązania, rozkminianiu ustawień aparatu, albo instalowaniu alternatywnego oprogramowania, customowych budzików, klientów poczty itp. Mówię to jako człowiek który używał Androida przez 10 lat. Wolę 3 letniego iP od świeżego Andka, nawet flagowa.

Androidy są dla dzieciaków i biedaków. Już wolałbym sobie kupić starego BlackBerry na ichnim OSie

#apple #android #smartfon #technologia
  • 217
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirekmirkowski: Hej, zawsze miałem iphony. Przy premierze galaxy s8 kupiłem go, bo iphony wyglądały na przestarzałe, i mam go do dzisiaj więc już ok 3 lat. Gdyby był wolniejszy od 6s plus to dawno bym się go pozbył A jest naprawdę super.
  • Odpowiedz
@mirekmirkowski: Standardowo. Ktos kiedys uzywal jakis #!$%@? telefon z androidem, potem kupil sobie drogi porzadny telefon, w tym wypadku iphonea i teraz twierdzi ze wszystkie androidy sa be i dla dzieci. Obecnie flagowce z androidem wyprzedzaja najnowsze iphoney w wielu kwestaich, chociazby designu.
  • Odpowiedz
@mirekmirkowski: xDD Używam od dłuższego czasu równocześnie Iphona 7 i P10. Nie widzę absolutnie żadnej różnicy. Ja nie wiem co wy robicie z telefonami, że wam "muli" po 3 miesiącach. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dodins: @Polanin: Wymieniłem 4letni iphone 6s (kupiony jakoś w okolicach premiery) na samsunga S9 jakoś pół roku temu i czasami żałuję, że oddałem dziewczynie, która używa do dziś i tylko chwali. Android potrafi mega mulić, nawet flagowy. Przedpotopowy ios z najnowszym softem i śmiga doskonale po x latach, widać da się zrobić dobry soft. Zaraz wyskoczy ktoś, kto mówi, że NIE INSTALUJ APLIKACJI I NIE PRZEŁADOWUJ GO. Jasne,
  • Odpowiedz
Ja tu tylko zostawić to. Fajna gównoburza. IPhone to padaka #!$%@?. Nie wrzucę sobie filmu, obrazku, muzyczki jak człowiek przez kabel tylko się trzeba #!$%@?ć z jakimiś wynalazkami. Nie mogę zainstalować aplikacji z pliku tylko do komputera i po kablu impactorem. Ciekawostka, podłączmy kabelek ikonka ładowania i cyk powiadomienie kabel nieorginalny i sobie nie podładujemy telefoniku. Nie ma WPS bo bezpieczeństwo, a hasło do konta google na odblokowanym urządzeniu w ios 12.4
  • Odpowiedz
@Danteo2: Ja mam inne doświadczenia. Do tego niesamowicie denerwowały mnie ograniczenia iOS. Kiedyś ponad godzinę spędziłem ustawiając swój dzwonek z mp3. Siedziałem czytając tutoriale i oglądają filmiki jak to trzeba dodać do biblioteki, konwertować, obcinać, zmieniać nazwy itp. Co kto lubi i tyle. Brak widgetów to też jakaś masakra.
  • Odpowiedz
Jak już miałbym wydać tyle kasy to wolałbym Samsunga Note.
Miałem honora 8 od grudnia 2016 do września 2019. Nic mi nie zacinało jedyne co to baterii spadła wydajność ale to od jeżdżenia z nawigacja na włączonym Quick Charge codziennie praktycznie. Porysował mi się też ekran dosyć dużo małych rysek ale ja nie noszę szkła bo to #!$%@? jest. Teraz mam Galaxy S9 i też mi się super sprawuje. Nie wiem co
  • Odpowiedz
@mirekmirkowski

Nie to co Androidy które po 3 miesiącach zaczynają zamulać, a po pół roku zaczynamy nim rzucać z #!$%@? o podłogę. Zaraz się zlecą oczywiście obrońcy z krzykiem „jak nie umiesz używać smartfona to tak jest” i będą mi wmawiać, że to żaden problem przywrócić sobie ustawienia fabryczne, albo zainstalować roota i poprzestawiać ustawienia dotyczące trimmowania pamięci xD


A ty się gamoniu technologicznie zatrzymałeś w roku 2010?
  • Odpowiedz