Wpis z mikrobloga

1.Bądź prawkiem 25lvl, zero szans na poderwanie dziewczyny i normalny seks. Nie wytrzymaj i idź na spotkanie z niewiastą oddającą swe wdzięki za pieniądze. Opisz to na wykopie.

2. Bądź laską 25lvl po pięciu związkach w przeciągu 8 ostatnich lat i 12 partnerach seksualnych, która będąc sama zakłada tindera i ma niezobowiązujący seks jeszcze tego samego dnia. Szkaluj kolesia z punktu 1 po przeczytaniu jego historii.
Uważaj się za moralnie wyższą.
#p0lka #logikarozowychpaskow #seks #stulejacontent
  • 91
@Miecz12 A podobno bieganie wytwarza w mózgu pozytywne efekty, znam kilku biegaczy nałogowych i widzę że coś jednak to daje, zadowoleni i uśmiechnięci, sam bym tak chciał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale pierwsze to problem trzeba rozpoznać A potem leczyć, ale już na pewno nie szukać pomocy w Internecie ()
@Ov3rKill: Lubią, ale z najlepszymi. Reszta służy do utrzymywania ich, zabijania czasu albo zakładania rodziny jak tych najlepszych nie starcza. Pragmatyzm w swej najbardziej prymitywnej, pozbawionej człowieczeństwa formie, a potem będą Ci wmawiać, że to one są empatyczne, że to je traktuje się przedmiotowo. Śmieszne jest to, że sama to udowadnia w swojej wypowiedzi - zarzuca ludziom korzystającym z usług prostytutki przedmiotowe traktowanie, podczas gdy jej wcześniejsze zdania wyglądają tak: "Natomiast
@imajoke: Ja upatrywałem swoje nadzieje w tinderze, ale mimo, że wydaje mi sie, z ejestem 6/10, a na pewno nie mniej niż 5, to jakoś tam #!$%@? ciepie na brak ładnych par, a jak już są to albo nie odpisują albo po dwoch wiadomosciach sie konczy. I jak tu nie korzystać z dziwek? Chyba tez pojde
@janeeyrie: dobrze to wszystko ująłeś. Z mojego punktu widzenia to wygląda tak, że kobieta używa seksu jako narzędzia, żeby zdobyć faceta do związku (w większości przypadków) natomiast dla facetów seks jest celem samym w sobie. Rzadko się zdarza, żeby kobieta szukała docelowo partnera do ruchania na jedną noc i zakładała, że nic więcej z tego nie będzie.
Stąd bardzo często jest tak, że po ślubie nagle magicznie kobietom spada libido. Szczególnie
@Ov3rKill:

to w końcu lubicie ten seks czy nie? Bo ja widzę, że to czy lubicie zależy bardziej od kontekstu o czym jest mowa

Absurdalnie durne pytanie XD.
Jedna odpowiedź jakiej będzie stanie Ci udzielić będzie dotyczyć tak naprawdę niej i kobiet z jej otoczenia. W ogólnym rozrachunku wśród kobiet, tak jak i wśród mężczyzn, występują wszystkie możliwe przypadki, od aseksualności po hiperseksualność. Każdy kto poważnie traktuje frazesy "kobiety kochają seks"
@Ov3rKill: dla większości kobiet seks do narzędzie do osiągnięcia kontretnego celu: zdobycie partnera/utrzymanie partnera przy dupie/zrobienie dziecka/awans/zrobienie na złość koleżance i obskoczenie jej bolca/dostanie pieniążków na zakupy od męża. Im są starsze tym bardziej w tym wyrafinowane.
Dla facetów seks jest celem samym w sobie, praktycznie zawsze. Dla kobiet zwykle przepustka do czegoś konkretnego.
Druga to że facet uważa kobiety za przedmioty, tak samo należy unikać.


@janeeyrie: Przecież dokładnie w ten sam sposób kobiety traktuje chad #!$%@? czy inny alvaro, też chce od nich tylko seksu zazwyczaj, a takich już nie unikacie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Poza tym to, że facet idzie do osoby zajmujacej się tym zawodowo to moim zdaniem lepiej niż jakby właśnie komuś miał wciskać kit i jakąś