Wpis z mikrobloga

1.Bądź prawkiem 25lvl, zero szans na poderwanie dziewczyny i normalny seks. Nie wytrzymaj i idź na spotkanie z niewiastą oddającą swe wdzięki za pieniądze. Opisz to na wykopie.

2. Bądź laską 25lvl po pięciu związkach w przeciągu 8 ostatnich lat i 12 partnerach seksualnych, która będąc sama zakłada tindera i ma niezobowiązujący seks jeszcze tego samego dnia. Szkaluj kolesia z punktu 1 po przeczytaniu jego historii.
Uważaj się za moralnie wyższą.
#p0lka #logikarozowychpaskow #seks #stulejacontent
  • 91
po drugie klient nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za ewentualne przymuszanie


@TestoDepot: Jest.

Wizyta u divy to nic innego jak usługa.


No jednak nie za bardzo. Jakby to była usługa, nie wzbudzałaby takich kontrowersji. Rozumiem, że jak chcesz mieć dzieci, to idziesz do banku spermy i wynajmujesz surogatkę, żeby urodziła i uważasz, że to najzupełniej normalne i tak się powinno robić, w końcu tylko usługa?
@imajoke: ale one o tym pisały "pięciu związkach w przeciągu 8 ostatnich lat i 12 partnerach seksualnych, która będąc sama zakłada tindera i ma niezobowiązujący seks jeszcze tego samego dnia" czy wymyśliłeś?
Jest


@janeeyrie: otóż nie, o ile oczywiście żadnych działań o charakterze przymuszania wobec danej osoby nie podejmuje. Pisałem Ci o tym w tym przykładzie z produktami. Nie jesteśmy odpowiedzialni za to, że inne osoby robią komuś coś złego. Sprawcy to sprawcy.

Rozumiem, że jak chcesz mieć dzieci, to idziesz do banku spermy i wynajmujesz surogatkę, żeby urodziła i uważasz, że to najzupełniej normalne i tak się powinno robić, w końcu tylko
@imajoke: Ale to chyba żadne wielkie odkrycie, że kobiety są większymi hipokrytkami niż mężczyźni w kwestii seksu. Przecież to pieprzenie, że przeszłość seksualna nie ma znaczenia, chyba że okaże się, iż mężczyzna robił coś co kobiecie się nie podoba to jest typowe kobiece zachowanie. Albo krytykowanie tych form niezobowiązującego seksu, z których dane kobiety nie korzystały/nie korzystają (np: prostytucja), przy równoczesnym braku krytyki tych, z których korzystają/ały (np jednonocne przygody czy
@NukeOps: Polecam wizytę u specjalisty. Co za bzdury. Nie interesuje mnie czy facet chodzi/chodził na dziwki. Potrzebuje to chodzi. Co tu w ogóle komentować i oceniać. A kobieca nienawiść do dziwek? Ja #!$%@?. Nawet nie wiem jak to skomentować. To są wszystko wasze urojenia. To wy robicie z seksu coś wyjątkowego. A dokładniej z kobiecej cipy, bo dla kobiet seks to też coś wyjątkowego, ale bardziej jako doznanie emocjonalne, bliskość kochanego
@kraglapyrka kochana nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do Twojego komentarza się w 120% zgadzam i mam takie samo zdanie.

Pytanie było do koleżanki
@janeeyrie bo ona twierdzi, że nie lubicie.

Zauważam też taka prawidłowość, że różowepaski jak zaczyna się temat seksu to też zakłamują rzeczywistość "na swoją korzyść". Jak z rozmowy wynika, że lepsza jest postawa cnotki niewydymki to się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@feketehajuno: szczekasz nie pod tymi drzwiami co trzeba. Fajnie, że sobie strzelasz tymi "argumentami" ale ja stoję tak dwa kilometry dalej, niż celujesz. Nawet nie skomentuje urojonych domiemań co do mojej osoby, bo tylko osoby uposledzone robią takie wymyki co do jednostek, które nie współuczestniczą we wspólnym matrixie. Ja to nie oni, ja razem z nimi niczego nie robię, ja to nie kolektyw z tymi, do których mnie przypisujesz. Tak pyszczyć