Wpis z mikrobloga

1.Bądź prawkiem 25lvl, zero szans na poderwanie dziewczyny i normalny seks. Nie wytrzymaj i idź na spotkanie z niewiastą oddającą swe wdzięki za pieniądze. Opisz to na wykopie.

2. Bądź laską 25lvl po pięciu związkach w przeciągu 8 ostatnich lat i 12 partnerach seksualnych, która będąc sama zakłada tindera i ma niezobowiązujący seks jeszcze tego samego dnia. Szkaluj kolesia z punktu 1 po przeczytaniu jego historii.
Uważaj się za moralnie wyższą.
#p0lka #logikarozowychpaskow #seks #stulejacontent
  • 91
@NukeOps: Bez komentarza. @berber123: Nigdy nie praktykowałam ONS i w moim środowisku nie jest to zbyt popularne. Ja potrzebuję czegoś więcej do seksu niż tylko fizycznego przyciągania. Uważam, że tylko w dłuższej relacji ludzie mogą nawzajem siebie się nauczyć tak, aby oboje z seksu czerpali 100% przyjemności i to jest jednym z głównych czynników wpływających na jakość i trwałość związku. @Urahra: Nie zaliczajmy może nawiedzonych feministek do normalnych kobiet.
@feketehajuno: też mógłbym twoje urojenia zostawić bez komentarza, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. Jak widzę, gdy ktoś robi #!$%@?ę z logiki i to w tak perfidny sposób, dopisując mnie do jakiś dziwnych grup czy przypisując jakieś wyssane z dupy cechy, to odpowiadam. Wyssałaś z dupy teorie spiskowe o mnie i moim życiu, a potem dopisałaś do swojej narracji godnej alkoholika. Bez dalszego komentarza.
@imajoke: nie powinna oceniac,ale co z nia nie tak?

Opis brzmi jakby autor mial sam jakies wyrzuty moralne do czlowieka bo mu sie uwidziapo,ze seks niemoralny;p
@NukeOps: Jakie niby teorie o Tobie i o Twoim życiu? To Ty wypisałeś jakieś urojone powody, dla których kobiety niby nienawidzą prostytutek i facetów, którzy z ich usług korzystają. Moim zdaniem to stek bzdur i tyle. Nigdy nic z tych rzeczy, które wymieniłeś nawet nie przyszło mi do głowy. Nie rozumiem czemu się bulwersujesz, że Cię do jakiejś "grupy" przypisałam. Wpadłeś do worka z facetami wypisującymi urojone bzdury o kobietach i
1.Bądź prawkiem 25lvl, zero szans na poderwanie dziewczyny i normalny seks. Nie wytrzymaj i idź na spotkanie z niewiastą oddającą swe wdzięki za pieniądze. Opisz to na wykopie.


2. Bądź laską 25lvl po pięciu związkach w przeciągu 8 ostatnich lat i 12 partnerach seksualnych, która będąc sama zakłada tindera i ma niezobowiązujący seks jeszcze tego samego dnia. Szkaluj kolesia z punktu 1 po przeczytaniu jego historii.

Uważaj się za moralnie wyższą.


@
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feketehajuno: nie no, wcale to nie prawda. Dostajecie szału macicy, gdy ktoś wam odbierze władze. A jedyny sposób trzymania pieczy nad facetem i jego zasobami, to seks. Dziwka to śmiertelne zagrożenie. Nic dziwnego, że tak reagujecie. Dla mnie jesteś taka jak one, księżniczka jęczybuła, bez żadnej wartości w życiu, zbliżającą się do ściany, co jest powodem głośnego darcia mordy na wszystkich nie grających we wspólnym matrixie.
@NukeOps: I kto tu przypisuje wyssane z dupy cechy i wrzuca do jakiejś grupy tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie? Przecież dokładnie to właśnie robisz. Spoko, widzę, że to ty masz swój matrix i cokolwiek ktokolwiek by nie powiedział to ty wiesz swoje. Człowiek pisze i próbuje wytłumaczyć, że się mylisz, ale ty wiesz lepiej. Dziwka śmiertelnym zagrożeniem - dobre xD