Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta

Pytanie do ludzi z doświadczeniem, po kupnie mieszkania/budowie domu. Jaki jest haczyk/co jest nie tak z tym rzutem mieszkania, że jako jedyne w całym pionie w ogóle się nie sprzedaje?
Mieszkanie łącznie 74m2 powierzchni użytkowej.

Bo mi się właśnie podoba bardzo i nie bardzo wiem o co chodzi, a może na coś źle patrzę i czegoś nie dostrzegam :|
lady_katarina - #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomos...

źródło: comment_t9I85ycuQVTjDTk8dE1KZztljDSheBTR.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lady_katarina: najszybciej schodza kawalerki pod wynajem oraz moeszkania z lepszym widokiem. Pozniej zostaja mieszkania 80m+ i lofty czy apartamenty czy cokolwiek tam deweloper zrobil.
  • Odpowiedz
74m największy lokal, dwa pokoje z salonem, oczywiście aneks kuchenny. Nie ma nadziei w deweloperce widze :


@Jasak: wystarczy dorzucic scianke pomiedzy kuchnia a salonem, lekko patrzac wyjdzie 10m2 kuchnia i 20m2 salon
  • Odpowiedz
@lady_katarina bo duży metraż to najgorzej sie sprzedaje. Układ idealny bo masz przelot wiec w upaly jak znalazł i łatwo przewietrzyć mieszkanie. Sypialnie od północy bralbym w ciemno. Pomieszczenia nie nagrzewaja się tak bardzo i w lato można się wyspać i normalnej temperaturze. Na minus to że okna są małe. Zaletą także dwie łazienki. Łazienka ponad 5m2 jest duża jak na mieszkania w blokach. Dwa balkony także na plus, teraz mkzna
  • Odpowiedz
@lady_katarina: z mojego doświadczenia sprawdź skalę. U mnie był podobny rysunek i np wanna była wrysowana mniejsza niż dostępna na rynku - po to żebyś zobaczyła jak to mieszkanie jest zajebiście ustawne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: nie zesraj się. Chodziło mi poprostu że największe w tej inwestycji albo jedne z większych. Przynajmniej tak to wygląda po rzucie piętra.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: To jest na dzisiejsze standardy bardzo przestronne mieszkanie i bardzo dobre do mieszkania.
Ale Polacy chcą 2 pokoje i salon z kuchnią na maks 60 metrach a nie takie burżujstwo jak tutaj 74.

Jak cię stać i ci odpowiada to bierz.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Mieszkanie żadnych konkretnych wad nie ma. Coś na siłę zawsze się znajdzie ale ogólnie jest spoko i czemu jest wolne to cholera wie. Może metrać, może widok z okna, może wjazd do garażu a może po prostu któreś mieszkanie musi zostać jako ostatnie :)
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Oglądałem niedawno w Toruniu mieszkanie o niemal identycznym rozkładzie. Na rzucie wyglądało super, ale po zobaczeniu go na miejscu zacząłem się zastanawiać jak się tu niby mają zmieścić te mebelki z wizualizacji? Pokoje były bardzo malutkie, a dobór miejsc na grzejniki wykluczał jakieś sensowne rozstawienie, może tu jest haczyk.
  • Odpowiedz