Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszła do mnie pierwsza wypłata po zwolnieniu od podatku dochodowego coś mi się tu nie zgadzało bo wypłata wyglądała tak samo jak przez ostatni rok.
Jak sie okazało mam wynagrodzenie z tytułu zwolnienia z podatku dochodowego ale równowartość obcięto mi z pensji.

Chlew obsrany gównem składam wypowiedzenie brakuje ludzi a nikt tu pracowac nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
  • 188
@Zakopczak: co? co masz na myśli mówiąc, że wynagrodzenie znacznie większe niż na umowie? XD

mówię, jak do człowieka - pokaż rubrykę, która dotyczy wynagrodzenia to powiem Ci ile masz zarabiać, siedzę w kadrach babo
@Henryk_Chinaski: no nie wiem, skoro @Zakopczak podpisała te oświadczenie, przez które miała dostawać więcej kasy do ręki zamiast w kwietniu a jednak nie dostaje, to coś tu nie tak. Ja wolę jednak dostać ekstra kwit w kwietniu niż jakiś mały % wyplaty każdego miesiąca
@Zakopczak: ja mam tak, że umowę podpisywałem przed tym i mam na niej stawkę netto już na rękę. Więc mi księgowa mówi, że odliczę sobie to z podatku, bo tak to firma płaciła by mniej, ale ja bym dalej dostawał ustaloną kwotę XD
@ortofosforan: W ciągu poprzedniego tygodnia dwie takie umowy xD Dlatego teraz proszę o zdjęcie.

Tak samo płakali, że ich pracodawca oszukał. Albo kwota netto na umowie, albo dodatek o bliżej nieokreślonej wysokości, którego pracodawca nie musi wypłacać.
Nie wiem czego ludzie nie rozumieją. Opka ma pewnie najniższe+premia uznaniowa. Mam to samo. Gdzie po prostu mam powiedziane, że nie mogę mieć mniej niż 2.2k na rękę. Więc pewnie pracodawca sobie wyliczył, że jeśli da jej mniej to ona i tak wyjdzie na to samo.
Ale wy macie #!$%@? w głowach, KWOTA PREMI NIE JEST ZAPISANA W UMOWIE, jest to kwota umowna czyt.slowna uzgodniona z pracodawcą i gówno możecie zrobić z PiP czy innymi instytucjami, Janusz ma jak na dłoni, że zapłacił i tym się będzie bronił lul. Przechodziłem przez to mając L4 też mnie wydymał i nie dał premi