Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszła do mnie pierwsza wypłata po zwolnieniu od podatku dochodowego coś mi się tu nie zgadzało bo wypłata wyglądała tak samo jak przez ostatni rok.
Jak sie okazało mam wynagrodzenie z tytułu zwolnienia z podatku dochodowego ale równowartość obcięto mi z pensji.

Chlew obsrany gównem składam wypowiedzenie brakuje ludzi a nikt tu pracowac nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
  • 188
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w porządniejszych firmach gdzie nie ma januszy chcą świadectwa z poprzedniej pracy niestety

@Zakopczak: można pominąć ten okres powołując się na to, że pracodawca łamie przepisy BHP, kodeks pracy. Jest to ujęte w kodeksie. Niestety trzeba mieć konkretne dowody na to.
  • Odpowiedz
@gestmax: No bo przecież pracodawca to chce zapłacić więcej za pracę, tylko to złe państwo obdziera nas z podatków. I jeszcze narzuca jakieś pensje minimalne, jak przecież są ludzie, którzy by chcieli zarabiać mniej.

  • Odpowiedz
@Zakopczak: kolega do mnie i do ziomków jak wychodziła ta ustawa:

nie podpisujcie tego oświadczenia o zwolnieniu z podatku dochodowego, jak macie #!$%@? firmy i szefów w których pracujecie, to jeszcze was ojebia na tym albo premie poucinaja. To i tak wam przyjdzie po rozliczeniu w 2k20


No kto by pomyślał xD chociaż od nowego roku chyba i tak to wchodzi przymusowo
  • Odpowiedz