Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 681
#dziendobry

IUTA WORLD CHAMPIONSHIP
Panevezys Ultra Triathlon 2019

ROBERT KARAŚ MISTRZEM I REKORDZISTĄ ŚWIATA DOUBLE IRONMAN z czasem 18:44:38

Robert rekord zdusił o prawie godzinę! Co ciekawe trasa na #rower odbywała się na dosyć krótkich pętlach ...aż strach pomyśleć jaki by miał Bike split jakby miał do pokonania jedną dużą pętle. Niewątpliwie Robert po pechowej pierwszej połowie sezonu z dwoma kontuzjami po pierwszym starcie ruszył z kopyta pełną parą. #sport #ironman #bieganie #triathlon
Pobierz
źródło: comment_FZIjbjdh3f4rKVTgfxhbLVffhFvkHVS8.jpg
  • 49
19h na full piździe? oni śpią coś przy tym?


@SebaD86: sen jest dla słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki Pan Zbigniew Mossoczy w niedawno zakończonym rajdzie Carpatia Divide - 630 km przez polskie góry z Beskidu Śląskiego w Bieszczady przejechał w 59h. Pierwszej nocy spał 2 godziny, drugiej godzinę. Trzeciej nocy był na mecie ¯\_(ツ)_/¯
@to_ja_dzik: dziękuje za merytoryczną odpowiedź, już myślałem że się nie doczekam ale to pewnie z racji tego że mało kto wie coś więcej na temat Triathlonu i ogólnie zawodów Ironman. Wiadomo sport totalnie wyczynowy, nie dla przeciętnego zjadacza chleba.
@Galapagos_: Tak samo jak w kolarstwie. Takie szybkie przykłady a można tego mnożyć. Dyskwalifikacja najlepszego zawodnika w naszym kraju w kategorii Masters w 2018 roku w kategorii M40 czy 90 letni dziadek capnięty w USA.

To dowodzi, że jeśli kogoś złapali na suplach na zawodach takiej rangi to są lekkie jaja. Dostępność jest prawie bezproblemowa, na naszym rynku. Powiem, nawet więcej są kraje, gdzie idzie kupić bez żadnych ceregieli od
Ogromny szacunek za trud, ale strasznie mnie wkurza przyzwolenie na doping w ironmanach


@to_ja_dzik: Równie dobrze, możesz narzekać na ultra lekkie i oddychające ubrania czy dobre buty których też kiedyś nie było.
Ciężko też wprost powiedzieć w obecnych czasach kto leci na dopingu a kto na legalnych suplementach lub innych środkach które są jeszcze niewykrywalne lub niezakazane.

Powinno być więcej dziedzin sportu gdzie nie ma takich ograniczeń by zobaczyć co potrafi