Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 681
#dziendobry

IUTA WORLD CHAMPIONSHIP
Panevezys Ultra Triathlon 2019

ROBERT KARAŚ MISTRZEM I REKORDZISTĄ ŚWIATA DOUBLE IRONMAN z czasem 18:44:38

Robert rekord zdusił o prawie godzinę! Co ciekawe trasa na #rower odbywała się na dosyć krótkich pętlach ...aż strach pomyśleć jaki by miał Bike split jakby miał do pokonania jedną dużą pętle. Niewątpliwie Robert po pechowej pierwszej połowie sezonu z dwoma kontuzjami po pierwszym starcie ruszył z kopyta pełną parą. #sport #ironman #bieganie #triathlon
elady1989 - #dziendobry

IUTA WORLD CHAMPIONSHIP
Panevezys Ultra Triathlon 2019

ROBE...

źródło: comment_FZIjbjdh3f4rKVTgfxhbLVffhFvkHVS8.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@to_ja_dzik z tego co wiem to po zawodach w tri (iroan, chellange, lava, czy tych kilkukrotnych) od razu zawodnik zabierany jest na pobranie próbek antydopingowych. Było parę razy to poruszane przez różnych zawodników. W takich mniej prestiżowych zawodach kontroli raczej nie ma bo wiadomo że finanse. Ale duże marki takie badania w śród zawodników pro prowadzą.

Co do treningów karasia to mówił parę razy że ćwiczy 6 dni w tygodniu po około
  • Odpowiedz
@to_ja_dzik o godzinach to słuchałem jak był w podcascie Elite mentality możesz sprawdzić. Nic więcej nie słyszałem o tym.
No o reszcie możesz mieć rację. Nikt go za rękę nie złapał
  • Odpowiedz
@n3sta on jest w światku tri znany może trochę w Polsce, choć i tak moim zdaniem dużo mniej na obecną chwilę niż np. Kalaszczyński, Wilkowiecki, Konieczny, Brembor itd. - póki się nie pokaże na oficjalnych zawodach IM to będzie ciekawostka, tak jak dla świata ten double to taka ciekawostka. Wszyscy w/w prawdopodobnie byliby osrani gdyby karas stanął z nimi na zawodach ale on raczej tego unikał, robił swoje gdzie z boku sam
  • Odpowiedz