Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 681
#dziendobry

IUTA WORLD CHAMPIONSHIP
Panevezys Ultra Triathlon 2019

ROBERT KARAŚ MISTRZEM I REKORDZISTĄ ŚWIATA DOUBLE IRONMAN z czasem 18:44:38

Robert rekord zdusił o prawie godzinę! Co ciekawe trasa na #rower odbywała się na dosyć krótkich pętlach ...aż strach pomyśleć jaki by miał Bike split jakby miał do pokonania jedną dużą pętle. Niewątpliwie Robert po pechowej pierwszej połowie sezonu z dwoma kontuzjami po pierwszym starcie ruszył z kopyta pełną parą. #sport #ironman #bieganie #triathlon
elady1989 - #dziendobry

IUTA WORLD CHAMPIONSHIP
Panevezys Ultra Triathlon 2019

ROBE...

źródło: comment_FZIjbjdh3f4rKVTgfxhbLVffhFvkHVS8.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@elady1989 Niby fajnie, ale zobaczymy czy wyrwie slota na Hawaje w 2020. Nie ma co ukrywać, ale tak naprawdę to w tym sporcie liczą się zawody IM. Na tą chwilę to nie startował w żadnych zawodach pod szyldem Ironmana. Zastanawia mnie jedynie cel startu double po kontuzji. Głównie po to by zrobić rekord trasy.
  • Odpowiedz
@futrzakos Wydaje mi się, że głównie po to by odzyskać rekord Świata który 2 lata temu zdobył, a rok temu stracił w tych zawodach. Gość pobił jego rekord o 1m45s więc w tym roku chciał odzyskać rekord Świata ¯_(ツ)_/¯ no i #!$%@?ł do pieca!
  • Odpowiedz
@aamk: Niszowy sport. No nie ogladalbys tego w tv przez blisko 19h...

Ale dzik z niego konkretnym widziałem właśnie, że kontuzje miał wczesniej a i tak rekord!
  • Odpowiedz
Szanuje bardzo i gratuluje. U mnie pod domem w czerwcu odbywa sie triathlon połączony z pucharem Polski młodzieży czy tam dzieci. Szkoda tylko ze w tym samym terminie odbywa sie w Poznaniu :/
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: Czas się zatrzymuje na sekundę dwie, ale potem zaczyna lecieć dalej bo równie dobrze za nim mógłby być zawodnik w odległości 10m, czas nie wisi w nieskończoność tylko zaraz znika i dalej nalicza dla innych którzy jeszcze biegną
  • Odpowiedz