Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...
źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg
  • 278
@ruszka: po tym jak niby mimochodem wspomina o seksie kilka razy dziennie po 30-60 minut albo przez cały dzień z przerwami na picie. Wygląda jak mega próba dowartościowania się na wykopie.

Chyba że sam ze sobą przez te prochy to ok, ale normalny człowiek byłby cały poobcierany po takim maratonie lol
@diogene:

Ja mu wierze, bo sam tak miałem. 2-3 razy dziennie, po 30+ minut przez antydepresanty - z tym, że to na początku związku, a nie po 10 latach stażu - ale jak są napaleni na siebie na takim samym poziomie jak kiedyś, to tylko pogratulować. W każdym razie, jest to możliwe, bo przecież nie jesteśmy wszyscy identyczni - różni ludzie mają różne libido, różną kondycję, i wytrzymują różną ilość czasu.
@diogene widać że nie ruchasz xD co obtarte? Im dłuższy stosunek tym partnerka coraz mokrzejsza, z czasem się po prostu "chlupie". Chyba że jesteś homo to trzeba zadbać o nawilżenie bo faktycznie możesz sobie odbyt obetrzec