Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...

źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChcePascLamy piszesz na portalu dla stulejek co walą konia 20 sekund więc dla nich seks powyżej minuty na antydepresantach to jakiś mega wyczyn. Te średnie o długości stosunku są tak samo warte jak średnie wynagrodzenie Polaków.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnMarie wtf? Doba ma 24h, naprawdę ciężko wam wygospodarować godzinę dziennie by popieścić się z ukochanym? Żałośni, stetryciali starcy po dwudziestej... fuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: zazwyczaj 2x dziennie, jak dni wolne w domu to więcej, czasem jakiś dzień przerwy jak ktoś nie ma ochoty akurat. Ale my krótki staż, to jeszcze trochę inaczej pewnie na to patrzymy. Chociaz nie ukrywam, że im lepiej poznajemy siebie i swoje ciała, tym częstsza i większa ochota+namiętność
  • Odpowiedz
oczywiście liczyć rozpoczynasz od momentu w którym pomyślałeś o tym, że może byłby seks? ( ͡° ͜ʖ ͡°) .


@simperium: No przecież pisał, że to przez tabletki. Sam biorę ssri na fobie społeczną i one właśnie tak działają. Spada libido, przez co dłużej wytrzymujesz. Nie dodaje mi się tylko to, że rucha 2 razy dziennie, bo ja po tym praktycznie w ogóle nie mam ochoty na
  • Odpowiedz
  • 3
@Wzzx pisałem już wcześniej skąd depresja jeśli Cię ciekawi. Urlop spędzamy razem więc robimy to co razem lubimy, już wyszliśmy na plażę ale to nie zmienia faktu że po powrocie dalej będziemy to robić i nie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz
@simperium: Uwierz mi, że to, że jest jakaś średnia, nie oznacza, ze nie ma odhyleń nacznych w obie strony. Pół godziny, czy godzina samego aktu się zdarza. Są mężczyźni którzy potrafią się kontrolować, albo mają problemy zdrowotne.
  • Odpowiedz
@simperium: jak średni stosunek trwa mniej niż 12 minut łącznie z gra wstępna to już wiem, czemu panuje powszechny pogląd, ze różowe nie lubią seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Seks z porządna gra wstępna plus zadbaniem o orgazm partnerki to z luzem wychodzi te 20-30 minut co najmniej.
  • Odpowiedz