Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...

źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olivederia: no to własnie się leczy, nie mierz wszystkich swoją miarą, porozmawiaj ze starszymi koleżankami

(pomijając to skąd bierzesz takie statystyki, aorgazmia dotyka 2 na 10 kobiet)
  • Odpowiedz
@nemis no to napisz mi w którym miejscu się mylę i jakoś to zaargumentuj.

Bo jak narazie ja Ci pisze jak jest i podaje dlaczego tak jest a ty jak typowy Janusz 'nie bo nie'
  • Odpowiedz
wywaliło mi to co napisałem więc postaram się streścić jeszcze raz.

@Olivederia: Czemu mam zaprzeczyć czy potwierdzić jak piszesz najpierw "fakt", potem że "nie jest to zasada".

"kobiety nie potrzebują orgazmu. Nie potrzebują się masturbowac." A faceci "potrzebują"?
  • Odpowiedz
@Olivederia: no to widzisz ze argumentujesz okres mlodego wieku, sam mam pomad 30 i powiem Ci ze seks tez sie uprawia :) ba, z tylko swojej perspektywy moge powiedziec ze kobiety w tym przedziale sa duzo bardziej zboczone i potrzebujace.

I wiesz, mowienie ze facet musi walic bo inaczej ma polucje (to nie boli i tez nie jest tak zawsze), to podobne do powiedzenia ze kobiety musza sie kochac bo
  • Odpowiedz
@Olivederia: ej ale chyba w ogole olalas tresc jaka napisalem. Skomentowalem Twoje argumenty. M in o "musza sie masturbowac bo polucja". A jak nie to co, umra? Przyznajesz mi racje a mowisz ze to argumenty z dupy. Nosz kurde, jakas konsekwencja logiki w ogole? Poprostu nie rozumiesz co do Ciebie pisze tylko rzucasz losowymi stwierdzeniami. Dryfujesz myslami bez powiazania. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz