Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...
źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg
  • 278
@Olivederia nie miałem jakos bardzo wiele partnerek to brak mi odniesienia, z resztą przed ślubem gdy były w ogóle inne to stosunek tyle nie trwał. Żona czasem odpada ale tylko gdy nie jest odpowiednio rozgrzana, jak nie ma ochoty to po prostu tego nie robimy ale rzadko się zdarza by narzekała na czas czy częstotliwość
@Olivederia moja żona też unikała seksu na początku i tak jak piszesz penetracja nie sprawiała jej przyjemności a jedynie deażnienie łechtaczki sprawiało jej przyjemność z czasem jednak sporo się o sobie nauczyliśmy i dziś wiem że muszę pracować ba jej całym ciele, uszach, szyi czy nawet ramionach by seks sprawiał jej przyjemność. Uwierz mi że takich skurczów pochwy, rumienia na klatce piersiowej i twarzy nie da się udawać
oczywiście liczyć rozpoczynasz od momentu w którym pomyślałeś o tym, że może byłby seks? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przypominam, że średni czas, który ludzie spędzają na uprawianiu seksu, to 3-7 minut, niewielu ludzi uprawia seks przez dłużej niż 12 minut.


@simperium: Chyba że często się masturbujesz i masz death gripa to możesz i pukać całą noc aż padniesz z sił.
Przypominam, że średni czas, który ludzie spędzają na uprawianiu seksu, to 3-7 minut, niewielu ludzi uprawia seks przez dłużej niż 12 minut.


@simperium: Jak można uprawiać seks 3-7 min? Niech ktoś da jakąś instrukcję bo my z różową jak robimy wszystko ekspresowo, jesteśmy już napaleni i żeby jak najszybciej skończyć to schodzi nam z 10 minut xDDD Standardowo z 30 minut.