Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...

źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg

Pobierz
  • 278
@shakerrti1 taką że chciałem się #!$%@? i zamknęli mnie w psychiatryku. Nie mam wyglądu przegrywa, jak w klubie siedziałem sam i się nie bawiłem to zawsze jakaś zainteresowana podeszła by spytać "czemu jesteś sam", podryw na cierpiącego z duszą artysty jest w korwe skuteczny, nie działa na karyny


@ChcePascLamy w takim razie jest to zrozumiałe.
no tak, rutyna zabija namiętność, też miewaliśmy słabsze okresy, choć przyznam że gdy przerwa jest nieco dłuższa to też "smakuje" lepiej więc nie sądzę by mniejsza częstotliwość zbliżeń była zła ale znam pary co latami tego nie robią a to już dla mnie trochę dziwne gdy stosunkowo młodzi ludzie (mówię tu o moich rówieśnikach - trzydziestolatkach) nie uprawiają seksu miesiącami śpiąc w jednym łóżku


@ChcePascLamy: ale co w tym dziwnego jesli
@alxnr wybacz, musiałbym opcjami zawalic całe komentarze :) bardziej chodziło mi o to czy jest to kilka razy w tygodniu, miesiącu czy roku bo tak jak pisałem wcześniej znam skrajne przypadki wręcz celibatu w małżeństwach stąd moje pytanie
@max1983 jest to "dziwne" z moje perspektywy ale nie napisałem że jest to źle. Jasne że jeśli nie ma się ochoty to nie ma sensu jednak dla mnie dziwne jest gdy taka ochota nie przychodzi miesiącami
@MORTAL_KOMBAT ciekawi mnie życie seksualne rówieśników i takie pytanie zadałem, póki nie zacząłem czytać komentarzy nie sądziłem że moje stosunki to jakiś "kosmiczny wyczyn" ale jak widać po pozostałych komentarzach tylko dla garstki przegrywów seks codziennie jest kosmosem