Wpis z mikrobloga

Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które dostali niedawno policjanci (m.in. z ryckiej drogówki LRY AR12). Przedstawiam Wam moją akcję z dzisiejszego poranka.

Na szybko: jechałem sobie za BMW, skręcamy w prawo, a ono nagle hamuje na skrzyżowaniu omal nie doprowadzając do kolizji. Później zobaczyłem, że dodatkowo policjant trzymał w ręku telefon ( ͠° °)

Zapraszam do udostępniania, plusowania filmu i komentowania tych dzbanów

#policja #zalesie #bmw #gownowpis #polskiedrogi #motoryzacja #ryki

oporopowrotnik91 - Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które d...
  • 83
@simperium jeśli to jest dla Ciebie siedzenie na dupie to chyba jesteś #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

Uważam, że jeżdżę naprawdę w porządku, a to NAGŁE zatrzymanie z dupy spowodowało przedstawioną akcję. Zobacz, że po odpuszczeniu hamulca zdrowy człowiek przyspiesza a nie depie po heblach znowu i zatrzymuje się na SKRZYŻOWANIU. Czy to jest zdrowe? Czy to jest normalne zachowanie?
Naprawdę nie wiem jaki Wy trzymacie odstępy od poprzedzających Was aut. Serio. Jak Wy się
jeśli to jest dla Ciebie siedzenie na dupie to chyba jesteś #!$%@?

@oporopowrotnik91: utrzymujesz dystans 1,5 sekundy co daje ci 1,5 sekundy na reakcję. Tak, 1,5 sekundy dystansu to siedzenie na dupie

to NAGŁE zatrzymanie z dupy spowodowało przedstawioną akcję

Jakbyś po ludzku zachował dystans 3-5 sekund to "nagłe" hamowanie nie zrobiłoby na tobie wrażenia. A wiesz czemu tym razem zrobiło i musiałeś awaryjnie uciekać? Bo jeździsz na dupie innym.

Czy
@oporopowrotnik91: Super że Ci się udało wyhamować na mokrym. Oglądając video byłem w szoku gdzie i w jaki sposób się zatrzymał, dla mnie nagranie wygląda jak typowe wyłudzenie odszkodowania, przyspieszył na pasach, zatrzymał się 3 metry za, tak żebyś na śliskich pasach nie wyhamował. A jeśli nie premedytacja, to naprawdę wyjątkowy debil, tak czy tak powinieneś to gdzieś zgłosić.
sie nie wypowiadaj na temat jazdy samochodem

@bolec_po_boku: a ty co, kolejny co wychwala siedzenie na dupie innym? Zróbcie sobie kółko wzajemnego wąchania tyłków, a nie siadajcie na dupie innym. A jazda w odległości mniejszej niż 3 sekundy, to siedzenie na dupie.
@simperium: tak, 3 sekundy w miesce, zapomnijmy o korkach. Idz bym glupim gdzie indziej. Nie wiem dlaczego mnie obrazasz, masz odmienne zdanie to fajnie, ale idz dalej sobie pisac populistyczne komentarze na portalu dla gimbusow, zeby dostac bordo.
Na drodze jest cos takie jak zaufanie, tak samo w zyciu. Bez tego rzadko bys wjechal na rondo albo zmienil pas, bo ktos moze przyspieszyc i cie uderzy. Tak samo jak kogos mijasz,
dlaczego mnie obrazasz

@bolec_po_boku: gdzie?

3 sekundy w miesce, zapomnijmy o korkach

Uważasz, że jak będziesz jechał za samochodem 1 sekundę, to korki będą mniejsze, niż gdy pojedziesz 3 sekundy? Zdradzę ci sekret: znacznie więcej korków jest z powodu stłuczek od siedzenia na dupie, niż od jazdy z bezpieczną odległością za innymi. Co więcej, gdy za kimś jedziesz z dystansem, to SOBIE dajesz szansę na ucieczkę

Na drodze jest cos takie
@simperium: nawet jeśli miałbym ten WG CIEBIE "bezpieczny dystans" to myślisz, że bym nie wrzucił filmu? Przecież to nadal byłaby chora akcja. Nadal bym musiał depnąć na hamulec. Nadal zatrzymaliby się w #!$%@? miejscu. Nadal stwarzaliby zagrożenie.
Włącz myślenie człowieku, bo widzę, że niektórzy widzą wyłącznie "siedzenie na dupie"