Wpis z mikrobloga

Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które dostali niedawno policjanci (m.in. z ryckiej drogówki LRY AR12). Przedstawiam Wam moją akcję z dzisiejszego poranka.

Na szybko: jechałem sobie za BMW, skręcamy w prawo, a ono nagle hamuje na skrzyżowaniu omal nie doprowadzając do kolizji. Później zobaczyłem, że dodatkowo policjant trzymał w ręku telefon ( ͠° °)

Zapraszam do udostępniania, plusowania filmu i komentowania tych dzbanów

#policja #zalesie #bmw #gownowpis #polskiedrogi #motoryzacja #ryki

oporopowrotnik91 - Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które d...
  • 83
a ono nagle hamuje na skrzyżowaniu omal nie doprowadzając do kolizji

@oporopowrotnik91: OPie, siedzisz na dupie i dziwisz się, że ktoś ostro hamuje. Naucz się utrzymywać dystans 3-5 sekund, to cię takie hamowanie nie zaskoczy. Chyba, że jesteś kryptogejem i po prostu lubisz siedzieć na tyłku innym.
takie nieuzasadnione hamowania to zwyczajne stwarzanie zagrożenia na drodze, a to już nie jest ok

@Nullek: Wg ciebie, jeśli coś wyskoczy mi pod koła, to nim zacznę hamować, mam się rozejrzeć, bo może za mną jedzie jakiś kryptogej siedzący na dupach innym? Masz więcej takich tez? I gratulować 90 osobom, które tę wypowiedź zaplusowały.

Gdyby OP utrzymał bezpieczną odległość (3-5 sekund), to takie hamowanie nie zrobiłoby na nim żadnego wrażenia. A