Wpis z mikrobloga

Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które dostali niedawno policjanci (m.in. z ryckiej drogówki LRY AR12). Przedstawiam Wam moją akcję z dzisiejszego poranka.

Na szybko: jechałem sobie za BMW, skręcamy w prawo, a ono nagle hamuje na skrzyżowaniu omal nie doprowadzając do kolizji. Później zobaczyłem, że dodatkowo policjant trzymał w ręku telefon ( ͠° °)

Zapraszam do udostępniania, plusowania filmu i komentowania tych dzbanów

#policja #zalesie #bmw #gownowpis #polskiedrogi #motoryzacja #ryki

oporopowrotnik91 - Mirki, na pewno kojarzycie nowe nieoznakowane BMW 330i GT, które d...
  • 83
Jak ja nienawidzę tych kur*ew hamujących ostro bez powodu, na pustym przejściu albo kilometr przez zakretem. gratki za refleks a wy kur*y nauczycie się kiedyś jeździć? Droga jest od jezdzenia a nie pajacowania i hamowania do oporu bo swędzi mnie stopa albo nie wiem gdzie mam jechac. Takich niezdecydowanych niebezpiecznych mułów stwarzających zagrożenie powinni zabrać z dróg. Wladcy i książęta sie poznajdywali, ja wtedy cyk mszcze sie po polsku, kickdown, zajeżdżam drogę,
@tom-smy: oczywiście odstęp to pierwsze a rozwaga tego co hamuje to drugie, i tego im brakuje. Nie wiem z czego to wynika ale proceder kopania w pedał bez powodu to zmora miast powiatowych, biednych i turystycznych.
Wku*wia mnie to niemiłosiernie.
Zawsze chciałem otrzymać osiągnięcie "Reporter". Panno @a__s, droga #moderacja, czy swoim dzisiejszym filmem, którym zainteresowały się serwisy takie jak Spotted Lublin czy Stop Cham oraz o którym utworzono całkiem gorące znalezisko, mam szansę na spełnienie marzenia?