Wpis z mikrobloga

Z okazji 10-lecia mojego konta na Wykopie robię #rozdajo kuponu na #pysznepl o wartości 30 zł BEZ MWZ! A jeżeli osoba wylosowana będzie z Warszawy to dodatkowo zaproszę po odbiór kilku słoików z przetworami/jakiegoś ciasta #gotujzhannah

1. Wygrywasz kupon
2. Zamawiasz sobie żarełko
3. Najedzony #wygryw

Plusowanie do dzisiaj do północy, losowanie mirkorandom

________________________
Na Wykopie założyłam konto mając 14 lvl. Tak, mam teraz 24 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przez wiele lat siedziałam tylko na głównej, potem dodali Blipa, potem mirko... a następnie to już sami wiecie
Było siedzenie na nocnej, czytanie bajek i prowadzenie audycji na WykopFM, parę wykopiw/party, trochę wpisów, a w moim życiu było tyle zmian że ojej.
Teraz sobie walczę z coraz bardziej ujawniającą się chorobą autoimmunozacyjną, będę musiała wypisać się przez to z DKMS, smutno ale „jakoś” trzeba żyć. Jeżeli ktoś ma możliwość czasem do mnie napisać na PW „Trzymaj się!” to będę bardzo wdzięczna bo przyznam że jest mi teraz psychicznie bardzo ciężko.

#cotahannah #wykop
H.....a - Z okazji 10-lecia mojego konta na Wykopie robię #rozdajo kuponu na #pysznep...

źródło: comment_jKrje2DJSSR2HAf6s9JKdmS9JuFNRDuP.jpg

Pobierz
  • 113
via Wykop Mobilny (Android)
  • 610
@Hannahalla: Halo, nie może zabraknąć pasty! Bądź silna!
wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie w puszczy kampinoskiej jako