Wpis z mikrobloga

Jest trend na poranne z hamaka, więc cyk.

Mam dzisiaj trochę czasu, więc jeśli macie jakieś pytania co do spania w terenie - w hamaku czy na glebie, to zapraszam, postaram się wyjaśnić wątpliwości.

Nie - na namiotach się za cholerę nie znam, porzuciłem to rozwiązanie z 7 lat temu.

#bushcraft #hamak #hamakboners #las #outdoor #przyroda #survival #trekking #turystyka #azylboners #morze
Pobierz
źródło: comment_YDM0qZ7zNP9JrgRllm2A9WPp3tCEmntI.jpg
  • 44
@dziki: te dwa miejsca pamiętam (zdjęcie) i jeszcze fajna miejscówka jest za Chatką Górzystów przy żółtym szlaku nad Wrześnicą, ale strasznie blisko wody i w dołku. W ogóle, jak się dobrze poszuka to wszędzie hamak rozwiesisz, byle się nie wbić w rezerwat torfowisk. Jak już jadę to na żywioł i po prostu szukam miejsca na spanie jakąś godzinę, dwie przed zmrokiem, bo nie lubię się po ciemku rozbijać. No i sporo
Pobierz
źródło: comment_0SGLxBLWFbhYMxAp6pqDU7adGvnAjZz3.jpg
@Afrati:
Chciałem kupić sobie jakiś hamak do 50zł żeby poleżeć czasami na balkonie, ale poczytałem i wyszło, że takie ze stelażem to chyba jednak nie są zbyt fajne bo można np wylecieć z takiego.
Mobilne, żeby zabrać gdzieś czasami ze sobą to chyba lepsza opcja.
Czy faktycznie tak jest jak mi się wydaje ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
Takie kolorowe ze stelażem poza wyglądem mają jakieś zalety
@tarnocha: Jeśli masz 175cm, to warto dołożyć do 99zł i kupić "dwuosobowy" (błąd w tłumaczeniu - powinno być "podwójny") hamak z deca, ewentualnie faktycznie kupić od razu TTTM i mieć spokój na dość długi czas. Będzie dłuższy, przewiewny, niewielki po spakowaniu i całkiem wygodny.

Moskitiera - można szukać na aliexpress moskitier w typie fronkey, ale nie mam akurat z chińskimi moskitierami doświadczenia, więc z czystym sumieniem nie mogę nic polecić. I