Wpis z mikrobloga

@AliPaczka #banggood przy EU Priority Line znowu wysyła przez GLS (tracking 6xx) może warto odnotować to w statystykach? :) #tracking
A przy okazji co się dzieje z Aliexpress Standard Shipping? Od paru dni "Odprawa eksportowa przesyłki zakończona pomyślnie" mają jakieś problemy?
  • 22
@grykom: No właśnie, u mnie jedna przesyłka ASS dotarła 14.08 do Paryża i cały czas status tak stoi... A z kolei druga wyleciała z Chin 17.08 i nadal jest chyba nad oceanem :) Nigdy wcześniej nie zamawiałem z wysyłką ASS, więc nie mam doświadczenia. Jak często aktualizują statusy? Jest szansa, że np. ta pierwsza już poszła do Polski, tylko nie zaktualizowano w systemach? Pytam, bo informacja o tym, że przesyłka dotarła
@SkubiDoobi: jak pojawi się w Belgii, u mnie ostatnia paczka (tegoroczna) uzyskała kolejny status po 10 dniach i potem po 3 dniach była już u mnie.

@wkamil: no z tymi statusami to różnie, a daty/godziny już w ogóle pomieszane. Ja nigdy na ASS nie narzekałem, dochodziło szybko i stabilnie, teraz delikatny zastój ale jedna paczka u mnie już ruszyła dalej.
@grykom: No widzę, że stabilnie... stoją w miejscu statusy :D Najwyraźniej mam pecha, najpierw 5 dni na lotnisku w Chinach, teraz 6 dzień na lotnisku we Francji, kurczę, a custom loop stoi i czeka na blok i rezerwuar ;)
@grykom: No i przed chwilą otrzymałem sms z pocztexu o nadaniu tej pierwszej przesyłki :D Oczywiście status nie zmieniony, a jeszcze lepiej, że mimo smsa śledzenie na stronie pocztexu nie znajduje przesyłki ;) Wygląda na to, że chwilowo na te statusy - jeżeli chodzi o ich aktualność - należy spoglądać z dużym przymrużeniem oka ;)
@wkamil: no i git :) u mnie cztery paczki mają różne statusy, niektóre często dochodzą z dwudniowym opóźnieniem ;) pewnie w przyszłym tygodniu wszystko dojdzie