Wpis z mikrobloga

#dziewczynybeztabu #przegryw

Piękne to uczucie kiedy możesz mieć wpływ na los dziewczyn.
Można powiedzieć że jestem tylko informatorem.
To otoczenie takich dziewczyn rozlicza je z ich przygód.
Uznaje tylko 100% skuteczność
Screeny zawsze wysyłałem do ich znajomych, kolegôw, koleżanek na fb i insta oraz do rodziny.

Robiłem oddzielne posty z tymi screenami i oznaczyłem tam znajomych tych dziewczyn.

Przez te wszystkie lata dziewczyny miały wpływ na wasze życie moje drogie mirki.
Przez te wszystkie lata skazywały was na samotność i frustracje.
Bez zastanowienia krzywdziły was.
Dziewczyny mają wpływ na wasze życie. Przecież tak łatwo przychodzi im skreślanie was.

Kiedy wysłałem wszystkie screeny z grupy #dziewczynybeztabu (w sumie 27) do Mirków którzy pisali na priv (>50) właściwie dałem im możliwość pośredniego wpływu na życie tych dziewczyn.

Pośrednio każda dziewczyna jest odpowiedzialna za wasza samotność, za waszą nienawiść do samych siebie.
Dla każdej kobiety liczą się cechy których wy nie macie przez geny i wychowanie. Oznacza to że jesteście przez nie z góry odrzuceni.

#foreveralone #samotnosc #feel #gownowpis #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #sprawiedliowsc
M.....9 - #dziewczynybeztabu #przegryw

Piękne to uczucie kiedy możesz mieć wpływ n...

źródło: comment_fGXUJfwy5H49MtFidfbAjqor4PqKWAzo.jpg

Pobierz
  • 20
@Muodyhuopiec1919: co to jest?

Co to za gadka dla przyglupów xD?

Zakładanie jakby kobiety były nie wiem, oddzielnym pradawnym ludem czy rasa jak w grze xD no i one przeglosowaly dawno temu że będą srac na stulejarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteście odrzucenia przez wychowanie i system to na pewno, ale to, że kobiety (zresztą faceci też) reagują bez fascynacji na cudze #!$%@? to nie ich. "wybór"