Wpis z mikrobloga

350kg W SIADZIE RAW! NATURALNIE! CYK. Już chyba niewiele jest osób w Polsce co siada więcej, a naturalnie? Heh jestem sam jak sądzę :)

Filmik w komentarzu z 335kg i 350kg.

A 9 tygodni temu zrobiłem 330kg... 20kg dodane. Żadnych wymówek, żadnego peakowania, dodawania 5kg przez pół roku, planowania makro/mikro cyklów, rozkładania procentów... Czysty #!$%@? do bólu, robienie 1RM 2 razy każdego tygodnia, #!$%@? do zawrotów głowy, do porzygu i tyle.

Tutaj poprzednie 330kg

https://www.wykop.pl/wpis/41412537/330kg-w-siadzie-na-filmiku-road-to-400kg-czas-zacz/

Teraz przerwa od siadów na 9-12tygodni... i wtedy znowu zrobię siad i walne kolejne 5,10,20kg więcej, bo tak to się robi, na tym to polega. ŻADNYCH WYMÓWEK.

Jestem naprawdę zadowolony, dawno nie czułem takiej satysfakcji, NATURAL SIAD 350kg W 3 LATA!, #motywacja jest przeogromna, bo przecież zaledwie 3 lata temu siadałem 130kg w serii, a wydaje mi się jakby było wczoraj, a tutaj cyk 350kg!

400kg jeszcze w tym roku? Nie wiem, ale idę jak burza, jeszcze z 2-3razy zrobię siad w tym roku, zobaczymy co wyjdzie, żadnych limitów sobie nie narzucam

Pamiętacie tydzień temu pisałem że ostro przesadziłem i jestem "zniszczony"
https://www.wykop.pl/wpis/42766915/no-i-coz-dotarlem-do-kresu-swoich-obecnych-mozliwo/

I postanowiłem zrobić sobie tydzień przerwy, do czwartku/piątku czułem się źle ale potem zacząłem nabierać sił tak że w niedziele już mnie nosiło, i jak wiadomo po przerwie należy spokojnie zacząć kolejny okres treninigowy... Bullshit, jazda 1RM w siadzie i ciśniemy dalej, czuje się świetnie. Znowu będę cisnął 1RM tydzień w tydzień aż CUN się nie spali :)

Teraz co do samej dzisiejszej sesji.

Jestem bardzo zadowolony z progresu, także z głębokości siadu była idealna i co najlepsze każdy siad był takiej samej głębokości, nie ważne ile kg było na sztandze. Ciągle góra pleców puszcza, więc priorytet na ta partię zostaje cały czas.
Zrobiłem tylko błąd, bo zbyt bardzo nakręciłem się na 335kg (większość "szału bitewnego" powycinałem lol) do stopnia takiego że aż ręce mi się trzęsły, no cóż tydzień bez treningów to co się dziwić że mnie nosiło lol, mocno mnie to wykończyło, powinienem tą energie zostawić sobie na 350kg, no cóż kolejna nauczka :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy
IntruderXXL - 350kg W SIADZIE RAW! NATURALNIE! CYK. Już chyba niewiele jest osób w Po...

źródło: comment_P08PN2hdub030KKltlb3W0GW7heNPh00.jpg

Pobierz
  • 125
@IntruderXXL: Skoro siady robisz w zasadzie tylko do sprawdzania maxa to jakim ćwiczeniem pracujesz nad wzorcem ruchowym na co dzień. Box Squat? W wyciskaniu leżąc myślisz, też by się sprawdziło skupienie się na ciężkich akcesoriach a samo wyciskanie leżąc tylko do sprawdzania maxów, czy jednak w płaskiej za szybko zapomina się ruchu i trzeba ją robić regularnie