Wpis z mikrobloga

Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo tak naprawdę ktoś je przestraszył i to że wychowywanie dziecka z downem jest tak trudne to w większości stereotypy a one nie znają żadnego dziecka z downem.
A ja znam, mam w rodzinie dziecko z downem i gdybym był kobieta i dowiedział się, że takie urodzę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał czy zrobić aborcję. Tylko bym zrobił. Może jestem jakimś zwyrolem, ale nie chciałbym takiego życia.

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #bombelek
Pobierz GrammarNazi - Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo...
źródło: comment_jaLXyqxrZfaSiIkA9pbYhyv1z1l7Qg4W.jpg
  • 331
@dziurex: a może zamiast jak typowy polaczek włazić komuś w buty / do łóżka / do mieszkania zacznij się interesować swoim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

A jeśli chodzi o korzyść dla społeczeństwa. Pochwal się ile np podatków odprowadzasz i porównamy kto się bardziej przysłuży ludziom.

Takich jak Ty to prądem ebać jak stare baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo tak naprawdę ktoś je przestraszył i to że wychowywanie dziecka z downem jest tak trudne to w większości stereotypy a one nie znają żadnego dziecka z downem.


@GrammarNazi: Ludzie, którzy tak mówią, wyobrażają sobie, że wszystkie osoby z zespołem są jak Maciek z Klanu. Tymczasem, cóż- większość widzi te przypadki, które widać, czyli właśnie osoby względnie zdrowe i
ma usunięte zęby bo by ich wszystkich zagryzł, facet silny jak cholera strach głośniej się przy nim odezwać bo wpada w szał bez powodu


Agresywny Down wbiegł do płonącego domu żeby ugryźć jeszcze jednego z członków rodziny

Opowiedz ludziom jak wtedy wygląda opieka, kiedy "twój bąbelek" przypomina Herkulesa i waży 100kg (mięśni)


POTĘŻNY DOWN uwięził i gwałcił przez 5 dni swoich rodziców

#takbylo #wykopshitsays #jprdl #debilizmy
Odczłowieczanie i budowanie nienawiści do osób z zespołem Downa trwa:

dochodzi jeszcze często agresja do innych ludzi

z wiekiem osoby z tym schorzeniem stają się bardzo agresywne oraz silniejsze względem "słabnących" rodziców

Często też duża siła i agresja przez co stanowić mogą zagrożenie dla otoczenia

Wielu było niesamowicie agresywnych wobec siebie i potrzebowali naprawdę silnych opiekunów

siostry będą mieć na głowie 2 starszych ludzi i jednego agresywnego silniejszego od nich faceta po