Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.


@NightChanges: Tak spotkałem się z czymś podobnym, nazywa to się paranoja indukowana. Chociaż w tym przypadku bardziej skłaniałbym się ku nazwaniu tego co robisz słowem ściema.
Jeżeli faktycznie dzieją się tam tak dziwne rzeczy, to zarejestrowanie tego nie powinno być problemem, ale zgaduję,
@NightChanges: sam bezpośrednio styczności z duchem nie miałem, ale pamiętam jedno dziwne zdarzenie w momencie śmierci dziadka. Ktoś nam dzwonił do drzwi mieszkania o 5 rano, ja miałem jakieś 10 lat, ale się obudziłem, brat też i mama poszła zobaczyć przez wizjer kto to, ale nikogo na klatce nie było. Mimo wczesnej godziny nie było jeszcze ciemno, bo było lato albo późna wiosna, no ale nie otwierała. No nic poszliśmy spać
@NightChanges panie, u mnie w domu od dziecka "straszy". W nocy słychać kroki na górze, pękają szklanki (no dobra, jedną pękła jak siedziałam przy kompie), telewizory się same włączają na "śnieg".
Co się okazało. Pod podłogą na piętrze mieszkają kuny. Pierwszy raz je widziałam dopiero jakoś miesiąc temu. Ze szklanką nie wyjaśnię, ale pewnie coś było w materiale, a akcja z telewizorem - po prostu miałam epizod paraliżu przysennego, gdzie przy okazji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
We wszystkich wierzeniach są jakieś formy 'duchów' nawet tych, które żyły gdzieś na odległych lądach i nie miały styczności z chrześcijaństwem.
@WilecSrylec: bo każdy człowiek, niezależnie od kultury, może doświadczyć paraliżu sennego, w czasie którego mózg płata nam figle i możemy zobaczyć coś czego nie ma.
No i wszystko czego ludzie nie rozumieli tłumaczyli duchami albo bogami.
@Pytongino: Wyobraź sobie wyspę, na którą tysiące lat wcześniej wywieziono na banicję wszystkich głuchych w krainach. Potem był jakiś tam kataklizm i wszystko wokół zatonęło w promieniu tysięcy kilometrów. Wyspa przetrwała. Z pokolenia na pokolenie na wyspie rodzili się tylko głusi ludzie i wszyscy zapomnieli o tym, że było coś takiego jak słuch.

Po tysiącach lat na wyspę przypłynęli odkrywcy i zdali sobie sprawę, że głusi potrafią pisać językiem podobnym do
@NightChanges:

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu?

Najgorzej. Dlatego warto zaznaczać na OLXie opcję "bez duchów".

I tak, oczywiście że wzywać egzorcystę, jeszcze się zastanawiasz? Nie zaszkodzi, a może pomóc...
@NightChanges: Trochę smutne co się w komentarzach wyprawia, ale no najlepiej jakby poprosić o błogosławieństwo na mieszkaniu,

Dodatkowo można spróbować modlitwy do św Michała Archanioła, i pod żadnym pozorem nie próbować rozmawiać z umęczoną duszą samemu.


A to co, błąd systemu? Kolejka do czyśćca/piekła się zacięła? Może anielscy programiści debugują?

XD