Wpis z mikrobloga

Czy bańka mieszkaniowa pęknie? Przecież to jest paranoja z tymi cenami. Zapytałam o wycenę za m2 mieszkań deweloperskich w #lodz w bardzo dobrej lokalizacji: ~8k/m2. 40k za miejsce postojowe w garażu. No kogoś tu srogo #!$%@?ło. I mnie musiałoby nieźle #!$%@?ć żeby dać tyle za m2, jeszcze w łodzi xD więc to odpada. Niby w jakichś innych lokalizacjach wychodzi mniej, ale nadal sporo.

Jak myślicie? Bo chciałabym na początku przyszłego roku już pomyśleć o kupnie mieszkania, myślicie że to jebnie do tego czasu, później albo czy w ogóle? Czy już tak zostanie na lata? Albo co gorsza - będzie wzrastać jeszcze?!

#mieszkanie #mieszkania #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #ryneknieruchomosci #ekonomia
  • 92
  • Odpowiedz
@lady_katarina: to ja pod warszawą mam 5.5k za metr XD
nie mówię o 50km od Warszawy, tylko miasto bezpośrednio przy warszawie, super dojazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

apropos bańki, już od kilku lat ględzą, że bańka pęknie a coś nie za bardo się to sprawdza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@lady_katarina: raczej będzie rosło powoli cały czas. Dobra lokalizacja w porównaniu z cenami innych miast i tak jest tania. Co do tego że się w dupach poprzewracało to prawda, od końca zeszłego roku mieszkania szukałem to to jakieś nieporozumienie jest z cenami.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: rok temu sie zaczynałem budować, kazdy mówił "poczekaj rok ceny podja w dół", mhm taki #!$%@?. Nic nie bedie taniało, co najwyżej ceny się utrzymają na podobnym poziomie
  • Odpowiedz
@lady_katarina: a czemu ma spadać? Ludzie coraz więcej zarabiają i to kupują. Po prostu dorośnij do momentu aż stwierdzisz, że nie ma sensu mieszkać na środku ulicy w samym centrum skoro patrzysz na oferty za 8k w takiej łodzi...
  • Odpowiedz