Wpis z mikrobloga

Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno. W każdym razie cały czas masy brakuje, trzeba dodać JESZCZE WIĘCEJ KILOGRAMÓWW!!!!11
Bo przecież wiadomo że chodzi o to aby być jak największym, BESTIĄ, POTWOREM... Wtedy jest #wygryw a nie #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno...

źródło: comment_hdevoHg5rVVhpiIDPTkMpkFz5ey6RFIt.jpg

Pobierz
  • 259
@IntruderXXL: Jesli czujesz, ze nie bardzo jestes podobny do innych ludzi, ktorzy Cie otaczaja, czujesz sie przez to troche samotny, mimo ze "przyjaciol" masz, to bedzie dla Ciebie. Ale to juz musisz ocenic sam.
To co mnie rozwala to to, że Wykop ma okazję patrzyć jak człowiek legenda dzieli się swoją drogą do zostania giga behemotem, który to moment niedługo nastąpi


@Rimfire: Dzięki, ale nie przesadzajmy, wbrew temu co wiele osób tutaj pisze ja znam swoje miejsce w szeregu, i to że dopiero zaczynam. A że ludzie nie chcą słuchać? Cóż ich strata. Zobaczymy jaki progres zrobią, w jakim miejscu będą za rok i tak
@IntruderXXL:

XD

Aż mnie stawy rozbolały. Mój szwagier też się bawił z 10 lat w kulturystykę. W szczytowej formie wyglądał lepiej niż Ty, bo był ładnie wycięty dodatkowo, ale i tak wyglądał jak karykatura człowieka.

O ciuchach na miarę nawet nie wspominam. Marynarka 8 rozmiarów większa niż spodnie xDD

A teraz jak przestał ćwiczyć to się posypał jak dziadek...