Wpis z mikrobloga

Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno. W każdym razie cały czas masy brakuje, trzeba dodać JESZCZE WIĘCEJ KILOGRAMÓWW!!!!11
Bo przecież wiadomo że chodzi o to aby być jak największym, BESTIĄ, POTWOREM... Wtedy jest #wygryw a nie #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno...

źródło: comment_hdevoHg5rVVhpiIDPTkMpkFz5ey6RFIt.jpg

Pobierz
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakbym miał taką bazę, to bym wbijał na b---ę, jebnął redukcję i za rok dalej leciał ze swoim tematem. O genetyce można mówić sporo, ale do gabarytu masz gen i mógłbyś niesamowite ilości mięsa na siebie narzucić z towarem


@Skogyr: Problemy są dwa tak naprawdę, no trzy... Po pierwsze uważam że bym się r------ł, bo tempo progresu naturalnie jest ciągle bardzooo wysokie, na koksie kontuzja wręcz murowana. Druga sprawa, trening
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL Ciężka praca ciężką pracą, ale jeśli to wszystko naturalnie, to ty chyba wygrałeś geny na loterii, bo każdy kto ćwiczy wie, że nie jest tak łatwo budować tkankę mięśniową.
  • Odpowiedz
a tak mniej wiecej bf, możesz na priv podesłać jakby coś( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Devilwind: Nie da się trafnie oszacować bf-a przy takiej masie ciała, masie mięśni. Według kalkulatora którego używałem od początku, 3 lata temu miałem 25% teraz 30%, iiii zupełnie nic to nie mówi.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Jak się pilnujesz to się nie rozjebiesz, choć jak żywioł poniesie to sam wiem jak to jest, ale moje obciążenia nie są takie duże żebym strasznie się obawiał o kontuzje. Jeśli chodzi o wybuchowość, to nie koniecznie problem by się pogłębił. Androgeny wcale nie wywołują tej niekontrolowanej agresji, a estrogeny, tylko do dźwigania raczej byś używał aromatyzujących środków i nie zbiajł za nisko tego estro. Dla mnie to byś
  • Odpowiedz
Dla mnie to byś mógł nieźle się n---------ć mięsem na b----e, tylko na czysto, bez przekraczania normalnego bfu. Robiłbyś mega wrażenie wtedy.


@Skogyr: To nie dla mnieee... W sensie słuchaj, peak siłowy osiąga się w wieku 35-45lat. Do tego jeszcze MNÓSTWO CZASU. Teraz celem jest budowa ogromnej bazy, na spokojnie, nie spieszy się nigdzie. Sam konkretnie ćwiczę dopiero 3lata z hakiem. Trzeba przygotować zajebisty grunt, po to żeby potem móc
  • Odpowiedz