Wpis z mikrobloga

Aż mnie stawy rozbolały. Mój szwagier też się bawił z 10 lat w kulturystykę. W szczytowej formie wyglądał lepiej niż Ty, bo był ładnie wycięty dodatkowo, ale i tak wyglądał jak karykatura człowieka.


@Kismeth: Ale ja nie jestem kulturystą i nie zamierzam być, ja się zajmuje SPORTEM.
  • Odpowiedz
@ragnar-lodbrok-1992: dlatego mam trochę polewkę jak się mówi, że jest większa świadomość dot. siłowni xD przeciętny mirek który nie chodzi, jest mega początkujący dalej wierzy broscience z lat 2000
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No i tak jak mówiłem, bez ściskania boczków efekt relatywnie wąskiej talii zanika i pojawia się ulaniec. Od razu sto razy #!$%@?.

Dłonie na schabach to zakłamywanie rzeczywistości niczym wypychanie dłonią bicepsa od dołu, by wyglądał na większy.
  • Odpowiedz
No i tak jak mówiłem, bez ściskania boczków efekt relatywnie wąskiej talii zanika i pojawia się ulaniec. Od razu sto razy #!$%@?.

Dłonie na schabach to zakłamywanie rzeczywistości niczym wypychanie dłonią bicepsa od dołu, by wyglądał na większy.


@koroluk: Widać że nie wiesz co gadasz... to nie efekt wciskania boków na #!$%@? pół metra do środka LOL. Po prostu w tej pozycji można się właściwie napiąć, "rozwinąć skrzydła".
  • Odpowiedz
@koroluk: dobra wypieprzaj tam się siłować z przegrywami czy innymi prawakami a nie tutaj dupe zawracasz o jakieś głupoty, tam są mięśnie, a nie tłuszcz. Mój ojciec waży podobnie co on tylko że ma tłuszcz a nie mięśnie i o wiele gorzej to wygląda także dupa cicho.
  • Odpowiedz
Gdzie on jest ulany, to że nie jest wycięty jak kulturyści dwa dni przed zawodami nie znaczy, że jest ulany, gościu xD


@ragnar-lodbrok-1992: Nie no heheh ulany jestem ładnie... tyle że nie na boki a w przód lol. Bęben mam #!$%@? jakby to od lat kalgonu brakowało.
  • Odpowiedz