Wpis z mikrobloga

nic, kompleksy które przerzucają na dzieci. Ludzi którzy nic w życiu nie osiągnęli


@szalonyonanista: być może, chociaż rodzice lubią czasem się chwalić swoimi dziećmi, ale już niezdrową przesadą jest chwalenie ich przed jakimiś randomami w necie, bez #!$%@? przesady, a ja to niby jestem pokoleniem internetu (czyli Y)
@r4do5: Najlepsze, bo atmosfera, sposób nauczania, wydarzenia kulturowe, ludzie, a nie w rankingu. Skończyłem Lelewela i coś o tym wiem. Nie zamieniłbym tego liceum na żadne inne. A maturę bardzo dobrze zdałem, jak większość z nas mimo, że nie wymagano od nas jakiś niebotycznych wysiłków.
@szynszyla2018: U mnie możliwe, że miało to wpływ na dostanie pierwszej roboty w moim fachu (bez komercyjnego doświadczenia ciężko jest się wkręcić), a skoro skończyłem znane liceum, to pewnie muszę mieć łeb na karku. Innym razem, jak zapisałem się do najbardziej podłej szkoły policealnej żeby nie trafić do woja (wywalili mnie ze studiów na 2gim semestrze i zainteresowałem się tym dopiero we wrześniu), to panie z sekretariatu robiły wielkie oczy jakie
ludziom z poprzedniej epoki wydaje się, że formalna polska edukacja jest ważna. Nawet nie wiedza jak się mylą


@bboymc: Nawet nie muszę zaglądać do twojego profilu, żeby wiedzieć, że jesteś przedstawicielem XXI-wiecznego robolstwa,czyli informatykiem (albo programistą, jeden pies) xD
Oczywiście, że studia nie są żadnym warunkiem szczęścia ani wyznacznikiem człowieczeństwa, ale nie pleć takich głupot, bo świat nie kręci się wokół przeklejania fragmentów kodu. W wielu obszarach ludzkiej działalności formalna ścieżka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@diogene:

chwalenie się liceum lol

Gość się po prostu ucieszył, że córka idzie do tej samej szkoły - to jest zrozumiałe, szczególnie, że teraz może być kłopot większy z dostaniem się do danego liceum w tym roku. Ta baba jest #!$%@?ąca za to. Na #!$%@? te chełpienie w necie. Ni do gruchy, ni do pietruchy. Dlatego uważam, że ma nasrane we łbie.