Wpis z mikrobloga

@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Najlepsze na świecie liceum z Warszawy niżej w rankingu od szkół z Żarów, Opola, Garwolina, Białegostoku, Gorzowa, Wałbrzycha, Nysy, Łowicza, Zamościa, Szymanowa, Radomia, Piły, Piaseczna, Głogowa, Legnicy, Bielsko-Białej, Zabrza, Wadowic, Piekar, na 78 miejscu w Polsce xD.
  • Odpowiedz
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: #!$%@?ąc od jarania się prawem, moim zdaniem podniecanie się tym, że ktoś się dostał do liceum, kiedy akurat w tym roku to niemal pieprzona loteria - jest naprawdę #!$%@?. Później dzieciaki idą na studia i nagle przestają dostawać oklaski i załamanie nerwowe. Może trzeba pokazywać młodym, że nauka nie jest dla gratulacji na twitterze...?
  • Odpowiedz
to prawda, moja mama mowi zawsze z studia to prestiz xDDD

ale to moze dlatego ze sama na nich nie byla


@Marcines: raczej dlatego, że jeszcze 30 lat temu to była poważna sprawa, a nie kilka lat #!$%@? gały erazmusom i chlania po akademikach.

ludziom z poprzedniej epoki wydaje się, że formalna polska edukacja jest ważna. Nawet nie wiedza jak się mylą.


@bboymc: w pewnych zawodach jednak wciąż jest ważna
  • Odpowiedz
@apee: w sumie na moich studiach w czasie egzaminu profesor pytał się jakie kto kończył szkoły. Po usłyszeniu jakie to elitarne liceum skończyłam to dostałam proste pytania bo skoro takie elytarne lo skończyłam to na pewno wszystko umiem i cyk od razu zostałam zaliczona do grona pupilkow. Także faktycznie. Hehe i to by było na tyle z przydatności mojego lo w czasie mojego życia XD
  • Odpowiedz