Wpis z mikrobloga

Liceum w Pile ma wysoki poziom. Bycie poniżej to żaden wstyd

@Omefa1995: A czy ja piszę, że wstyd? Nie wiem jaki tam jest poziom, bo nie chodziłem, czasami ranking nie wiele odzwierciedlają. Wymieniłem szkoły w mniejszych miejscowościach, które są wyżej w rankingu od liceum bohaterki tweeta.

a to nie chodzi o to, że autor tweeta chodził do tej szkoły, widocznie dobrze ją wspomina i stąd takie określenie?

@zarow: Ciężko powiedzieć
jprdl, co ludzie mają w tych łbach


@howe: To bardzo proste- ludzie starają się dowartościować i podbudować własne ego przywłaszczając sobie sukcesy swoich dzieci, lub osób wokół. Dla nich, to jest ich zasługa, że dziecko się gdzieś dostało. Mój syn, moja drużyna, mój sąsiad, mój kumpel... ludzie chcą się identyfikować z cudzymi sukcesami, bo to zwiększa ich własne poczucie wartości i ważności.
Jeszcze z 6 lat temu te studia miały sens, dziś jest taka masówa że biorą każdego kto umie policzyć do 10 i zdał jakoś mature.


@Wergiliusz: Właśnie od kilku lat (3 albo 4) ścinają nabory. Zeszli z ok. 600 miejsc do 200 czy 250 rocznie.

Anyway, prawo zawsze było masówą - i o tym należy pamiętać, czytając o biedzie młodych prawników. Częśc z tych nieradzących sobie na rynku to zwyczajni kretyni.
@Wergiliusz:
Studiowałem prawo w Trn 2 lata i się przeniosłem potem do Poznania, w rankingach wpia uam 3 po uj i uw, a umk jakos 7-8?
I jaka roznica?
#!$%@? żadna.Studia w Polsce to #!$%@? żart, a te rankingi można wsadzić sobie w dupe, dobre są dla debili, którzy lubią sobie dupe polizać, że studiują na UJ czy innym AGH xDD

Przypominam państwu, ze Prawo wykładają nawet prywatne gównouczelnie typu Łazarski,