Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EmiliaByun: Po pierwsze nie widzę żeby ktokolwiek wyraził tu chęć tak długiego karmienia. Po drugie nikt nikogo nie namawia do aż tak długiego karmienia. To wszystko jest decyzją matki i dziecka i nic nam do tego.

Po trzecie powołujesz się na zęby. Proszę odpowiedz mi na pytanie które zadałam. Czy jak dziecku zęby wyjdą przed 1 rokiem życia to trzeba je natychmiast odstawić żeby nie szkodzić zębom? No chyba nie. Najlepsze
@SkrytyZolw: Konkretny rozdział. Równie dobrze mogę ci podać tytuły wszystkich książek z zakresu farmacji żebyś wyciągnęła wnioski na temat karmienia piersią.

Jak popracujesz dłużej to całkowicie zmienisz zdanie i mam nadzieję, że coś w końcu do ciebie dotrze.

Badania naukowe pod wpiem, zalecenia WHO, Ministerstwa Zdrowia, a ty dalej piszesz o "szkodzeniu dziecku".

Wstyd i żenada.
@EmiliaByun: Chcesz być dalej intelektualnym betonem, który jest na pierwszym roku medycyny i uznaje się za lekarza? To bądź, ale nie namawiaj innych. ¯_(ツ)_/¯

Zalecenia WHO, Ministerstwa Zdrowia, podane linki do badań pod wpisem, a ty dalej swoje. Typowy beton.

I jeszcze tekst o tym, że mleko kobiece nie ma wartości po czasie mimo wcześniejszych wpisów dziewczyn, z konkretnymi wiadomościami i argumentami. Ehh. XD

Może jak ci się uda jakimś cudem
@SkrytyZolw: nie. Nic nie wyjaśniłaś. Rzuciłaś jedynie ogólnikami i tekstami, że uczyli Cie najlepsi.
Mogłabyś wyjaśnić,ale wolisz w ten sposób. No ok.

Po tych 4 latach od porodu, na pewno jest bardzo wartościowe i oczywiście każda madka na pewno przez ten czas jest okazem zdrowia i abstynencji. Ale wciskajmy płynne pokadmy do 5 roku życia, bo oczywiście obecność zębów wcale nic sugeruje ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@
@agaja: drogie Panie, nauczyłam się jednego - szkoda nerwów. Pacjentowi wystarczy powiedzieć raz, a on sobie zrobi z tą informacją co chce. W dzisiejszej dobie dyskutowanie z pacjentem, który uważa Internet za najlepsze źródło wiedzy, jest po prostu bezcelowe.

Poczytaj sobie o wpływie złych nawyków (jak np. zbyt długie stosowanie smoczka, karmienie piersią, ssanie kciuka itp.) na narząd żucia. @asique może zafundować swojemu dziecku wadę zgryzu, ponieważ nie pozwala przekształcić niemowlęcego